Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel egyedül vagyok vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel egyedül vagyok vagy van hozzám hasonló?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek rajzolni, mindig azt képzeltem, hogy olyan valakim lesz, aki sokkal jobban és szenvedélyesebben rajzol vagy zenél vagy fest stb, mindenkiben keresem a művésziességet, mert valahogy engem elbűvöl, de egyben fel is nézhetek rá. Ebben van apakomplexus? Mert a szüleim különköltöztek mikor kicsi voltam és apa nem igazán foglalkozott velem, így igazán anyával nőttem fel, de vele őszinte vagyok, szoktunk elmélyülten beszélgetni. Nem vagyok valami eljárkálós típus, szeretek olvasni, rajzolni, szeretem az irodalmat, kicsit kiközösítettek az osztálytársaim, mert nem nagyon tudunk közös témát találni. Nem vagyok valami nagy szépség sem, emiatt nem vagyok közvetlen csak a barátaimmal. A jövőben is szeretnék rajzolással foglalkozni, de nem érzem magam elég jónak, szinte semmihez. Van egy húgom, ő jóformán az ellentétem és neki minden összejön, bármit tervez, kicsit elszomorít, mert úgy érzem mellette olyan megvalósíthatatlan dolgok ezek...

19L


2011. aug. 24. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Apakomplexus akkor lenne ha idős pasik vonzanának. Hát figyelj nem kizárt,h egyszer találkozol egy ilyen pasivan. Keress olyan helyeket, egytemeket, ahol hozzád hasonló érdeklődési körű emberek vannak
2011. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Előfordult már, hogy 25, de 30 feletti férfiak tetszettek.
2011. aug. 24. 00:24
 3/13 Ivan Iljics ***** válasza:

Nem egészen értem... Mivel vagy egyedül?


Nekem van egy ikrem és egy nővérem. Mindketten tehetségesebbek nálam a kreatív dolgokban. Öcsém kiválóan fest, rajzol, főz, ír és fényképez. Nővérem remekül zenél, ír (szintén) és több nyelvet beszél magasfokon.

Úgyhogy nem vagy egyedül azzal hogy úgy érzed a testvéred leköröz. Mondjuk szerintem nem teljesen azonos a helyzetünk. Ikeröcsém ebből akar megélni. Nővérem tulajdonképpen megélhetne ezekből szintén. Szóval én jóval "lekörözöttebb" vagyok. :D


De tulajdonképpen ha megvizsgálom a kérdésedet akkor nekem úgy tűnik fel hogy a "hozzád hasonló" alatt... Illetve... Szóval...

Őszintén szólva ez a kérdés pont olyan mint egy önleírás egy párkereső oldalon. Ez a célja a kérdésnek?


18/F (a korrektség kedvéért)

2011. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem annak szántam. Úgy értettem, egyedül vagyok ezzel a művészes dologgal? Hülye álmokat kergetek feleslegesen? Azért írtam, mert kicsit reménytelennek érzem a helyzetem, az o.társaim is éreztetik velem, hogy h.ülye vagy b@zdmeg..
2011. aug. 24. 00:33
 5/13 Ivan Iljics ***** válasza:

Sokan szándékoznak a művészetükből megélni. Keveseknek sikerül maradéktalanul. Azt mondom hogy ez szép és jó... De mi a B-terv?

Ha nem sikerül művészi karriered mit fogsz csinálni? Művészettörténetet okítasz egy gimnáziumban alacsony bérért? Vagy felcsapsz szobafestőnek?

Azon is sok múlik hogy konkrétan miből óhajtasz megélni.

Zene? Festőművészet? Írói képességek? Egyéb művészeti irány?

Bármelyikről van szó, egyik sem reménytelen. Csak sok és kemény munka kell hozzá. Meg még pár jellembeli tulajdonság, de egyik sem olyan fontos mint az hogy sok energiát fektess bele.

Javaslom hogy azért legyen egy B-terved is azért...


O.társaid h.ülyék és menjenek a f@aszba ha finoman kell kifejeznem magam.


Apakomplexusod ügyében: Ha zavar a dolog, fordulj szakemberhez aki megállapíthatja valóban erről van-e szó.

2011. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy lesz egy munkám, bármilyen, mellette pedig hobbiként rajzolok, ha leszek olyan ügyes, amilyen szeretnék lenni, akkor megpróbálok kezdeni valamit a rajzolással. Hiába szeretnék a művészettel tovább menni, nem érzem, hogy elég jó lennék. Bár mondták már, hogy csak magabiztosabbnak kellene lennem, de az nem olyan könnyű, nagyon önkritikus tudok lenni.
2011. aug. 24. 00:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is rajzolok, bár mostanában eléggé elhanyagoltam. Állítólag jó, meg van érzékem hozzá, de én sem vagyok megelégedve vele, ami nem olyan nagy baj, hiszen az elégedetlenség viszi előre az embert. :)

Én is ilyesmi vagyok mint Te, nem járok el senkivel, rajzolok, néha verseket írogatok, egyedül sétálok vagy biciklizem meg ilyesmik. Én mindig is ilyen hozzám hasonló "művészlélek" lányt szerettem volna, de rájöttem, hogy irreális, nagyon ritka, így feladtam. Valahogy túl szép, hogy igaz legyen...

20/F

2011. aug. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja amúgy engem is kiközösítettek, mert nem nézek valóságsókat, nem piálok meg nem kefélek összevissza, szóval Isten hozott a klubban. ;D
2011. aug. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egyedül!! :D:D

Bár, ha belegondolok, szomorú ezt hallani, hogy a "magunkfajtát" kiközösítik..

Miket szoktál rajzolni?

2011. aug. 24. 02:50
 10/13 anonim ***** válasza:

Egész ismerős a leírás... Engem is minden társaságból kizártak, arra való tekintettel, hogy nem iszok, nem járok bulizni. Nagyon fontosnak tartom a művészetet, én magam a zene szerelmese vagyok (jelenleg kezdő jazz-dobos). De festegetek is, egyre gyakrabban... bár nem tudok igazán, csak csinálom:) Imádok olvasni, manapság ezért is furcsának tartják már az embert.

Én is mindig olyan lányt kerestem, aki partner a művészkedésben, és nem éli mai átlag életet, hanem igényesebb annál.

Szóval örülök, hogy ezek szerint van még ilyen.


20/f

2011. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!