Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyedül nem megy! Nincs elég...

Egyedül nem megy! Nincs elég akaraterőm! Valaki hasonló gonddal?

Figyelt kérdés
Sziasztok..egész nyáron próbálkoztam fogyózni..de csak stagnálok.a párom izmos szálkás és rengeteget eszik..és nem bírom..ő nem igazán tud nekem segíteni.. ha van köztetek aki hasonló gonddal küzd.. írhatna valami okosat..!
2011. aug. 3. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
egyél rendesen , napi 5x kis adagokat, este pedig csak fehérjét és edzz napi 1 órát. jó ha eljársz kondiba, de valami aerob edzés is jó.
2011. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyél és mozogj annyit mint a párod. (Figyelembe véve, hogy más a nemetek, a pasi kb. 25%-kal többet ehet.) De a rengetegből visszaszámítva a többletet, még mindig sok marad. :))
2011. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szia!

Én sikeresen lefogytam 20 kilót,és az elején nekem sem volt könnyű. Az utolsó 8 kilót úgy fogytam le hogy kondiba jártam és egészségesen ettem. Bár az elejétől így csináltam volna..:) A kondi azért jó mert motivál amikor látod, hogy a másik is csinálja.Az első 2 hétben nagyon nehéz lesz rávenni magad hogy eljárj a kondiba de aztán nagyon fogod élvezni. Ha rá tudsz szánni a kondibérlet mellett még egy kis pénzt akkor érdemes személyi edzőt fogadni, mert csodákra képes:D

2011. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek..:)
2011. aug. 3. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok,mint te...
2011. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ha valakinek lenne kedve együtt fogyni..megbeszélni a gondokat és segíteni..akkor írjon privibe :)

17/L

2011. aug. 3. 12:42
 7/10 anonim ***** válasza:

szia :)

én írnék neked privit, de a rendszer nem engedi . állítsd át. ! :)

vagy írj te nekem privit! :)

2011. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is írhatnál :-)
2011. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


ide is jöhettek

2011. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is szeretnék csatlakozni!!! Tavaly nyáron 58kg voltam és azt sikerült elérnem 2 hónap alatt. Most sajnos visszajött vagy 10kg és már hónapok óta nem sikerül leadnom 1 dkg-ot se. Nincs elég kitartásom de ha lenne aki motiávál és én tudom őt motiválni az nagyon jó lenne.
2011. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!