Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hisztek abban, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy valaki örök életre megtalálja a párját és esetleg nincsen megcsalás? Szóval hisztek a házasságban?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre a környezetemben, hogy manapság egyre többen nem hisznek a házasságban és abban, hogy 2 ember hűséges tud egymáshoz maradni és szeretik egymást.

Ez miért olyan hihetetlen, ha minden működik 2 ember között?

Nálatok volt olyan a házasságotok alatt, hogy valamelyikőtök megingott, elbizonytalanodott egy harmadik fél miatt vagy akármi más miatt?

Rendbe tudtátok hozni a dolgokat?

Hány éve vagytok házasok? Korotok?



2014. szept. 23. 17:17
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Plussz pl. páromnak a haverjai azt mondták még a kapcsolatunk elején, hogy a vágy csak 2 évig tart és utána jön a megszokás. Na ezt is meg tudjuk cáfolni, szerintem nem hinnék el, hogy nálunk nem hogy lankadna a vágy, de csak egyre jobban szeretjük egymást és az együttlétek is csak egyre jobbak. Most vagyunk 5 éve együtt és 1 hónapja vagyunk házasok.
2014. szept. 23. 17:19
 2/38 anonim ***** válasza:
49%
Nem hiszek a házasságban és az örök hűségben. A szeretetben, a kompromisszumokban, a megbocsájtásban hiszek.
2014. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%
A hűség elhatározás kérdése. Én nemcsak hiszek benne, hanem gyakorlom is a hűséget.
2014. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
És azt én is alátámasztom, hogy egy jó kapcsolatban idővel a szexuális kapcsolat is jobb. Mi 3 éve vagyunk együtt, és az első időkhöz képest most sokkal kielégítőbb, jobb a szex.
2014. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es, jó olvasni, hogy ez másoknál is így van.:)

csak ez sokaknak olyan hihetetlen...:)

amúgy szerintem nálunk azért van így,mert nekünk nem egy nagy fellángolás volt az egész, hanem szépen lassan szerettünk bele egymásba.

2014. szept. 23. 17:30
 6/38 anonim ***** válasza:
77%

Abban hiszek, hogy a párját megtalálhatja valaki örökre.

Az örök hűségben viszont nem hiszek. Persze ezt néhány éves kapcsolatban nehéz elképzelni. De én így 12 évvel a hátam mögött már megéltem sok mindent. Voltak problémáink, amikkel nem foglalkoztunk. Aztán végül is sikerült megoldani, így most is boldogok vagyunk együtt és szeretjük egymást. És nemcsak szeret van, hanem szerelem és szenvedély is.

2014. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os,ha szabad tudni megkérdezhetem milyen problémáitok voltak? esetleg harmadik fél miatt volt?
2014. szept. 23. 17:32
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit hoz még az élet, nem tudom előre, hogy mi lesz, de bízom. Bízom a páromban, bízom magamban és a kapcsolatunkban. 9 éve leszünk lassan együtt a férjemmel, házasok vagyunk, gyerekünk is van már, én nem léptem félre, tudomásom szerint ő sem, soha nem is viselkedett úgy, hogy bármi arra utalt volna, nem is igazán volt rá módja. Voltak hullámvölgyek, volt egy nagyon nehéz időszakunk, a válás szélén álltunk, de közös erővel megoldottuk a problémáinkat, így megmentettük a házasságunkat. Azóta rendben vagyunk.

És igen, jönnek a szürke hétköznapok előbb-utóbb, a megszokás, jönnek a negatív dolgok, de hozzáállás kérdése, ha akarunk valamit, akkor rendbe lehet hozni, de ahhoz mind a két fél kell. Ez eddig működött nálunk. De mondom, még ki tudja, mit hoz az élet?...

2014. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%
Én azt gondolom, hogy az első két évben inkább fizikailag vonzódsz valakihez, majd ahogy kifogynak a hormonok, már a személyiségébe leszel szerelmes. Szóval hogy valakivel örökké-e, azt nem tudom (csak remélem), de hogy ez több mint kémia, abban biztos vagyok
2014. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem mindegy, hogy az ember 5 éve, vagy 30 éve él házasságban. Gyökeresen eltérőek lehetnek a vélemények.
2014. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!