Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam az édesanyámat....

Megbántottam az édesanyámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy történt, hogy feladott nekem matematika példákat

amit el kellett végeznem. Meg is csináltam, de észre

vette, hogy egyet hibáztam. Mondtam, hogy nem is

én jól csináltam. Ő elmagyarázta, felvontam a szemöldököm,

és 3 másodperc múlva mondtam, hogy ja tényleg. Erre ismét

leírta, egy papírra azt a példát, hogy elmagyarázza. Mondtam neki, hogy nem kell, már értem. Erre mondta, hogy nem nem én nem értem. Egy picit felemeltem a hangom és mondtam, hogy "De értem Anya!" Erre ő "Ne beszélj így velem! Mindent megteszek érted, és ezt érdemlem?" Erre jött a balhé és mondtam neki, hogy ne hozzon nekem semmit a Pennyből. Erre mondta, hogy még én vagyok megsértődve.

Kicsit én is megbántam amit tettem, azért mégis kiabáltam vele. Bocsánatot meg nem vagyok hajlandó kérni, mert akkor

megbocsájt nekem, DE elkezd magyarázni és Ő nem fog bocsánatot kérni. Mi közbe azért Ő is bocsánatot kérhetne, mivel azért Ő is kiabált fölöslegesen. Szeretem Őt és tudom, hogy Ő is szeret engem. De azért most igazán megromlott a kapcsolatom vele, és azzal fenyeget, hogy elmondja édesapámnak, hogy 2-esre állok matekból. Igen, az

utóbbi időben kissé ellustultam és lerontottam. Bocsánatot kértem és mondtam, hogy a 2. félévben már rendesebben fogok tanulni és mindent kijavítok, csak ne mondja el apámnak mert Ő akkor engem megöl. Most ezzel kezdett fenyegetni. Mondom, hogy jó. De igazából rettegek, mert

apám tényleg le fog szidni de nagyon! Nem ver meg, de akkor csomó ideig a nyávogását kell hallgatnom.


13/L



2015. jan. 16. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Segíteni akar és kiabálsz vele?Szégyelld magad!Mondja is el apádnak!Hátha kapsz két atyait!
2015. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Öleljétek meg egymást, béküljetek ki és tanulj a továbbiakban sokkal jobban.
2015. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Anyád is meg te is nagyon gyerekésszel vagytok. És ne kiabálj anyáddal inkább köszönd meg neki. Tényleg érdemelnél egy pofont.
2015. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Kamasz vagy az okoskodó anyud meg nem nagyon könnyíti meg a helyzetet.


Nem kellett volna erőszakoskodnia, hanem adni egy másik példát, megcsináltatni veled. Ha meg tudod, akkor érted, ha nem, AKKOR van oka tovább cs.szegetni.

2015. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek üzenem: Nem szégyellem magam, nem is kiabáltam csak inkább felemeltem a hangom. Nem kiabáltam vele, de azért

ne haragudj, nagyon nehéz korban vagyok most, a suliban

is a poklokat élem át, szóval nem nem szégyellem magam.

2015. jan. 16. 18:12
 6/10 anonim ***** válasza:
"Erre jött a balhé és mondtam neki, hogy ne hozzon nekem semmit a Pennyből." Március közepétől jól gondold meg mikor mondod ez, mert egy nappal később már késő lenne, vasárnap zárva lesz a Penny. XDDDDDDDDDDDD
2015. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Harmadiknak üzenem: Nem érdemlek meg egy nagy pofont, most

az egyszer voltam tiszteletlen.

2015. jan. 16. 18:14
 8/10 A kérdező kommentje:

Ötödiknek üzenem: XDDDD

Egyébként most mindenkinek üzenem, hogy kibékültünk minden oké. De most ketten röhögünk azon, hogy az új szomszéd akik

mellettünk vannak (társasházban lakunk) hoztak egy rohadt

nagy dobbermant magukkal. Nekünk egy beachon havanese

kutyánk van és ez a dobberman a mi kutyánkat keresztbe

fogja lenyelni. xD Az előző szomszédunk mérges volt, mert

nem csináltunk semmit az ellen, hogy a kutyusunk ugasson, mert minket nem érdekelt az Ők véleménye és mondta, hogy akkora kutyát fog nekünk ide hozni. Hát be váltották az ígéretüket, mivel sikerült eladni a házukat egy családnak akik egy ekkora kutyával rendelkeznek. Bocsi, ezt le kellett írnom.

2015. jan. 16. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Tanulj meg bocsánatot kéni, és tanulj meg megbocsájtani akkor is, ha tőled nem kérnek bocsánatot.
2015. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Épp ez a baj! Én mindig mindenért bocsánatot kérek ok nélkül! És mindig megbocsájtok mindenkinek, iskolában is

az egyik osztálytársam 2 évig csak bántott és egy barátom se volt! Ki voltam közösítve. Úgy megbocsájtottam nekik, mintha

mi sem történt volna. Én megtudok bocsájtani és mindig

bocsánatot kérek. Nekem ezzel senki ne jöjjön, hogy nekem

meg kell tanulnom bocsánatot kérni és megbocsájtani. Mert

eleve ilyen ember vagyok. Remélem ez mindenkinek világos...

2015. jan. 17. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!