Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában miért...

Ebben a kategóriában miért kell mindenkit kioktatni? Feszültséglevezetőnek használják a saját családi problémáik miatt?

Figyelt kérdés

Ha valaki segítséget kér, akor miért az a megoldás, hogy elmagyarázzuk neki, hogy rossz az, amit akar? Még ha tényleg nem is értünk egyet vele, akkor is, az oldalnak nem feladata, hogy bíráljon. Miért válaszol az, aki nem tud segíteni, mi jár a fejében?

Kinek mi a nyűgje, ami miatt kavarja a feszültséget? Ide le lehet írni :)


2015. jan. 17. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ezeknek az embereknek az a legnagyobb örömük az életben,hogy itt névtelen embereknek beszólogassanak.Na meg lepontozzák.Sajnos ez van,mint ahogy ez is valószínű 0%-os lesz.
2015. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Annak idején én is tettem fel egy kérdést ide az anyósjelöltemmel kapcsolatban. 65 éves az öreglány, mindenen hisztériázik, mindenről tudni akar, ha valamiből kihagyjuk, kitör a 3. világháború. Nagy vonalakban...

Első barátom, első anyósjelöltem, és nagyon fura volt az elején, hogy ennyire nem tudom elfogadtatni magamat vele. Zavart, nem akartam rosszban lenni vele, de hagyni sem akartam hogy cseszegessen. Ezzel kapcsolatban tettem fel a kérdésemet, lényegében leírtam hogy milyen a nő, mit teszek én hogy jó legyen a kapcsolat, mik szoktak ebből kisülni, és hogy mindenképpen muszáj lesz-e lenyelnem a hülyeségeit.

A válaszadók nagy része minden szavamat ellenem fordította, kiforgatta őket, és belemagyarázott a témába olyan dolgokat amikről szó sem esett...

Most már igyekszem minél inkább kifejteni a kérdéseimet, de még így is találnak fogást rajtuk ha akarnak...

2015. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Szerintem ebben rejlik az oldal zsenialitása. Idejárnak az emberek kiadni azt a feszültséget, amit a saját életükben nem tudnak megoldani. Jobb másokat szidni, mint szembenézni a gondokkal otthon.
2015. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Én sosem írok ki kérdést, mert segíteni úgy sem tudna senki, és a pocskondiázás nem kell nekem.

Mondjuk szerintem a legtöbb kérdező, nem segítséget és nem tanácsot vár, hanem csak muszáj volt kiírniuk magukból a gondokat. A legtöbben csak a "jaj, szegénykém, olyan nehéz lehet neked" támogatást várják.

A legtöbb kérdés meg olyan amilyen, és tényleg nem lehet rá normálisa választ írni, csak kritizálni a kérdező ostobaságát.

2015. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Néha egyszerűen nem lehet mást írni csak kioktatást, mert a kérdező nem akarja meglátni az igazságot, vagy olyat kérdez amit csak ő tudhat. Minden egyéb kérdésnek pedig utána lehetne járni guglin, csak lusták használni.
2015. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Jah, így adja le a feszkót, mert egy nyomoronc. Sajnos sok ilyen beteg ember jár erre az oldalra, hasznosságuk körülbelül zéró. Kár ezen idegeskedni, hogy neked legyen sz*r napod, válogasd ki a válaszokból ami hasznos, a szemetet meg dobd a kukába!
2015. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

"Ebben a kategóriában miért kell mindenkit kioktatni? Feszültséglevezetőnek használják a saját családi problémáik miatt?"

Gyakorlatilag a te kérdésed is elég kioktató... :D


"Ha valaki segítséget kér, akkor miért az a megoldás, hogy elmagyarázzuk neki, hogy rossz az, amit akar?"

Ezzel az a baj, hogy sok kérdező láthatóan baromságot csinál, és nem is választ vár, csak azt hogy még pár ember a seggét nyalja és éljenezzen hogy micsoda jól döntött. Olyan mint amikor valaki megkérdezi hogy "Szerintetek jól tettem?" De csak igent fogad el válasznak, és mindenki más le van hurrogva.

2015. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
7-es, az a kategória már egy külön állatfaj :D Olyannal is lehet találkozni, ez tény. Én is belefutottam már párba. A baj ott kezdődik amikor az ember egy normális kérdést tesz fel, elfogadja a másik válaszát, és még ő a hülye miatta. Vagy amikor ír egy választ, és lepontozzák, csak mert nem egyezik a többi birka véleményével.
2015. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Azért az is jó, amikor valaki megkérdezi h mi a teendő x esetben és akkor 20-an adják ugyanazt a választ, tehát egyértelmű, hogy mi, és jön egy 21-dik aki elkezd durván szitkozódni h milyen hülye az előző 20 mert nem is úgy van. De se előtte se utána senki nem ért vele egyet illetve mondjuk még be is linkelik az erre vonatkozó dolgot a magyar közlönyből és akkor is kardoskodik meg magyarázza, h de az hülyeség.
2015. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na igen, ez is egy példa, de az ilyeneken meg nem lehet segíteni :D
2015. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!