Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő kiheverni egy 4...

Mennyi idő kiheverni egy 4 éves kapcsolatot?

Figyelt kérdés
1 évig együtt is éltünk, eljegyzés is volt, most nyáron házasodtunk volna össze. Egy hónapja szakítottunk, és bár megkönnyebbültem tőle, nagyon hullámzó a hangulatom. Nem mondom, hogy az exem hiányzik, mert ez nem igaz, csak furcsa egyedül lenni. Nem rossz, csak szokatlan. Egyszer jó kedvem van, olyan világmegváltós, máskor meg kicsit megzuhanok. 27N
2015. jan. 17. 14:46
 1/7 anonim válasza:
100%
Ez ember függő, hogy kinek meddig tart. Abból, amit leírtál szerintem teljesen normális, ahogy érzed magad. Ha ennyi ideig élsz párkapcsolatban, akkor még egy darabig fura lesz egyedül. Ami szerintem segít, ha próbálod elterelni a gondolataidat és elfoglalod magadat mással. Tölts több időt a barátaiddal, ismerj meg új embereket.
2015. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Ez nehéz kérdés. Én az első barátnőmmel 3 évig voltunk együtt. Kb. 3 év (meg egy menyasszony :) ) kellett hozzá, hogy érzések nélkül gondoljak arra a kapcsolatra.

2015. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem elég könnyen ment, bár én voltam a szakító fél, így én szerintem már szakítás előtt lezártam a dolgot.

Az volt a legrosszabb rész, amikor összepakolta a cuccait (nem éltünk együtt, de több dolga volt nálam, mint otthon), de utána könnyen (néhány hét alatt) továbbléptem.

2015. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem utálom az exemet, nem haragszom rá, inkább sajnálom őt. Csak ezek a hangulatingadozások zavarnak nagyon. Nem a kapcsolat hiányzik, hanem az élet, amit elterveztünk. Bánom, hogy elszúrtuk. De vannak új céljaim, szóval nem vagyok elveszve, de ha pl. arra gondolok, hogy úgy volt, hogy 2016-ban már gyerekem lesz, eléggé elkenődök.
2015. jan. 17. 15:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is én szakítottam, és 3-4 nap alatt elhoztam az összes cuccomat tőle. Sok mindent kidobtam, sok mindent eltettem, hogy ne legyen szem előtt.
2015. jan. 17. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:
A pszichológiában azt tanítják, hogy változó, egyeseknél akár egy év is lehet. Csak e felett beszélhetünk kóros állapotról.
2015. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem 4 év kellett hogy túllépjek a 4 éven
2015. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!