Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok. Nektek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok. Nektek mennyi idő kellett egy kapcsolatot kiheverni? Mármint mennyi időnek kellett eltelni a szakítás után, hogy ha a volt barátnőd vagy barátod már mással flörtöl, összejön, csókolózik buliban, kibírd, és ne érezd rosszul magad?

Figyelt kérdés

Mintha 180 kiló a mellkasodat egyenletesen egyre jobban nyomná össze.Nem tudom elmondani mennyire rossz érzés.


3 éves kapcsolatból én léptem ki 2 hete.Röviden már 1 év után viharvert volt az egész,azt hagyjuk miért, de mostanában folyamatos veszekedés a semmiken amiket folyamatosan ő generált,elhordott mindennek én nekem pedig betelt a pohár..Viszont szeretem még ettől függetlenül, csak ez így nem kapcsolat volt már.


Gyűlölöm a facebookot, de most ott láttam az első bulis képeket, ahol "város k.rváival" pózol, fiúkat ölelget..és ez így természetes tudom,hogy továbblép,de mikor tudok például az utcán úgy elmenni majd mellette amikor más barátja lesz már,hogy ez a rossz érzés ne legyen?


19F



2012. máj. 26. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó minden embernél más,de sok mindentől is függ.Ha otthon vagy és emészted magad sokkal tovább fog tartani.Ha elmész a barátaiddal,megismersz új embereket nem feltétlenül mindig azzal leszel elfoglalva hogy sajnáld magad.18/L
2012. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
részvétem! nekem 3 -4 hónap kellet hozzá
2012. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem,a pasim is ugyanezt csinálta,viszont itt a tetejében még ő szakított velem 1hete.Be vagyok fordulva,nincs kedvem semmihez.Meg is őrülnék ha meglátnám mással,bár most sehova nem megyek,ezen kellene valahogy változtatnom.Annyiból vagyok nyugodt,hogy tudom hogy nem én voltam a hülye,más hülyeségén meg nem kellene emésztenem magam.Nekem most sok időre lesz szükségem úgy érzem,ha belegondolok,már ettől rosszul vagyok.
2012. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Ez attól függ, hogy milyen környezetben vagy. Legyél barátokkal, fuss, olvass, stb. Az segít. Azt hiszem nekem kellett kb fél év, a nyarat alig bírtam ki, de sokat voltam a haverokkal. Aztán szeptemberben hirtelen szerelmes lettem:) aztán már miatta bánkódtam, hogy nem kellek neki. Nos tévedtem:) azóta is együtt vagyunk.:) ennek másfél éve:)
2012. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!