Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha apám órákra...

Normális, ha apám órákra lelép egy szó nélkül?

Figyelt kérdés

Okè, hogy felnőtt emberről van szó, de délelőtt anyànak sem mondd semmit, csak lelèp, és egyszer előkerül. Màr elértem azt, ha egyedül vagyok itthon, nèha szòl, hogy 'majd jövök'. Munkàja nincs, nèha autòkkal bütyköl. Nem hinném, hogy nő van a dologban.


Normàlis ez? Ha kérdezzük, hol volt vagy mondd valamit, vagy kiabàl.


19l



2013. márc. 4. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván titeket zavar, mint akárkit, mivel ideális esetben az emberek kommunikálnak egymással. Viszont nem tudsz mit tenni, ahogy írtad is, felnőtt ember, azt csinál amit akar.

Esetleg anyukádnak le kéne vele ülnie megbeszélni, de az alapján, hogy azt írtad, ha kérdezitek mit csinált, csak kiabál, vagy elengedi a füle mellett, nem hiszem, hogy sikerrel járna.

2013. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ez lenne a normális viselkedés. Lehet, hogy nem nő van a dologban, de hogy titkol valamit az is tuti, különben nem kezdene el kiabálni és még nem ő lenne megsértődve, ha kérdeznétek. Úgy gondolom a leírtak alapján a szüleidnek nincs igazán jó házassága. :( Sajnálom.
2013. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az se jó mikor jelenteni kell hogy ki mikor hova megy.
2013. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha jelentésnek van felfogva az sem jó, de NORMÁLIS családban, hangsúlyozom normálisban nem számít jelentésnek, ha elmondod hová mész (nem név, cím stb.) és kb. mikorra vagy várható,hogy hazaérsz. És normális családban be szokták jelenteni, hogy elmentem, 2 óra múlva kb. jövök. Például. Nekem a volt férjem volt ilyen, hogy már csak azt hallottam, megy el a kocsival, de hogy kb. mikor jön, kb. merre lesz, azt nem mondta sosem. Bár ők nem voltak "normális" család, a volt anyósom valóban mindig elszámoltatta a gyerekeit (mindenkit) valószínűleg bennük ezért alakult ki az, hogy nem mondtak semmit.
2013. márc. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért veled se stimmel valami ha ennyiszer le kell irnod a normális szót, még csupa nagybetűvel is. Vajon mit kell igy tulkompenzálnod?
2013. márc. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te sem vagy ám komplett, ha már itt tartunk, hogy ilyenbe belekötsz... Nem tök mindegy neked, hogy hányszor és hogyan írom? A lényege a mondandómnak érhető volt, ha nem, akkor veled is gondok vannak. Egyébként rohantam, a gyerekem beteg, úgyhogy fogd fel ennek a nem túl jó fogalmazásom. Csá!
2013. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A molnár is normális.

Gyereknek jobbulást.

2013. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!