Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családunknak nagy szüksége...

Családunknak nagy szüksége lenne a feleségem keresetére is!?

Figyelt kérdés
Ő azonban eddig minden állás ajánlatot visszautasított, mondván hogy az nem női munka. Mi akkor a női munka?

2015. jan. 20. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Női munka minden, amire alkalmaznák.
2015. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kései Sirató ***** válasza:
83%
MI a végzettsége? HA semmi, akkor takarítás, szalagmunka, újságkihordás ezekre van esélye. Ha van végzettsége, akkor azon a területen próbálkozzon.
2015. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ő mit utasít vissza, ami nem női munka?
2015. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

A kőkemény fizikai munkát kivéve (hirtelen csak az öntödei munkás és a bányász jut eszembe) szinte minden szakmában lehet nőként is ugyanúgy boldogulni.

Ahol nem kell 50 kg-okat kézi erővel mozgatni, az lehet ugyanúgy női munka is.

Csak a fizikumunkból adódóan vannak olyan területek, ahol "felmentést" kaphatunk, az agyunk attól ugyanúgy működik, sőt vannak kifejezetten inkább női szakmák is.


Ez egy elég ócska kifogásnak tűnik a feleséged részéről.


Én megkérdezném a helyében, hogy vajon ugyanezen az életszínvonalon képes lenne-e megélni a keresetpótló támogatásából/segélyéből és hogyan képzeli a nyugdíjas éveit, ha vannak gyerekeitek, akkor azok taníttatását, segítését stb.?


Egyedülállóként vajon a jelenlegi helyzetében legalább az ételt elő tudná teremteni magának és felelős szülőként a gyermekeinek is?


Ha nekem szegeznének egy ilyen kérdést, én biztos összekapnám magam.

2015. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Én láttam már gyárban is csinos nőket pakolni...
2015. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Jobban tudod?? Figyi én próbáltam alkalmi munkában fizikait. Saját magamat kellett eltartani egyedül, de max. 3 nap/hétig bírtam a nyomdában állást és ragasztgatást. Mindenki más. Van aki alkalmas van aki nem.


Kérdező: Kifogás. Olyan nincs, hogy valaki semmire sem alkalmas. Találj ki valami megvonást, hátha akkor összekapja magát.

2015. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok alkalmas a fizikai munkára, a könnyűre se. Nem vagyok nyafogós, amikor kellett a pénz, akkor mentem nyomdába, mentem szalag mellé, sőt takarítani is. Három műszakban, hidegbe, raktárba is. Fájt a hátam, az ízületeim kikészültek, de kellett a pénz. Viszont amint megtehettem mentem olyan helyre, ahol más, vagy jobb körülményeim voltak, mert az egészségnél nincs fontosabb. Kompromisszumot kell kötni, olykor magunkkal is.


Nincs esetleg otthonról végezhető munka? Vannak gépelői munkák, szaktudást nem igénylő. Persze keresni kell, sok a spam, levélszemét, ígérgetős, de van néhány korrekt cég is. Jut is, marad is. Fordítás, ha beszél valamilyen nyelvet? Esetleg ha van olyan hobbija, amiből pénzt lehetne csinálni? Házi sütésű sütik árusítása?

2015. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!