Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok beletorodni hogy...

Nem tudok beletorodni hogy gyereke van szakitsak?

Figyelt kérdés
A parommal lassan egy éve együtt vagyunk. Mikor megismertem nem tudtam hogy gyereke. Később kiderült hogy született egy gyereke fiatalon egy olyan notol akit alig ismert. Igazából bárhogy is akarom nem tudom megszokni azt hogy mindig ott van a gyerek hiába próbálom. A paromat szeretem ő lenne számomra az igazi ha nem lenne apa. Ezek az érzések az elejétől megvannak és egyre rosszabb ezért a kapcsolat. Mit csinaljak szakitsak?
2015. jan. 24. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2015. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakíts. Nincs értelme így benne maradnod ebben a kapcsolatban. Ez nem a te hibád. Egyszerűen nem megy.
2015. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ilyen vagyok. Nekem a család a páromból és a kettőnk gyerekeimől áll, önző módon képtelen vagyok elviselni hosszabb távon, hogy egy "kívülálló" is a szűken vett családhoz tartozzon. Tudom, szemét dolog, de az érzéseimről nem tehetek. Ezért inkább soha nem kezdek olyan férfivel, akinek van gyereke, mert tudom, hogy képtelen lennék állandóan alkalmazkodni.
2015. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Inkább most lépj ha ennyire zavar.

Felesleges húzni mindkettőtök idejét. Találj olyan párt, amilyet szeretnél - vagy nyeld le, amit nem!

2015. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen. Lépj ki ebből a kapcsolatból ha nem tudod megszokni a gyerekét. Azt nem várhatod el hogy érted a saját gyerekével szakítsa meg a kapcsolatot vagy háttérbe szorítsa érted.

Ha lesz gyereked meg fogod érteni az iránta érzett érzelmeit. Belerondítani ne akarj. Inkább keress egy független férfit.

2015. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem két ilyen párom is volt, akik nem hogy nem közölték, le is tagadták, hogy vannak gyerekeik.


első esetben engem nem bosszantott később, mert az apuka csak tiszteletből foglalkozott a gyerekével, mert a gyereke, de ugyana volt, hogy ő nem akarta, a csajt se szerette..

második esetben sem zavart, elment hozzájuk valami fél órákra, én ártam kint és mesélte, hogy mennyire örültek a gyerekek, hogy látják, mindig mennének vele valahova, mire ő mindig annyit mond, hogy majd meseországba. én akkor komolyan megsajnáltam a kicsiket.

2015. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

"A paromat szeretem ő lenne számomra az igazi ha nem lenne apa."

Ebből üvölt, hogy amrhára nem ő az igazi, mert nem tudod elfogadni, hoyg van gyereke. inkább lépj tovább

2015. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elfogadni, akkor mindenképpen szakíts. A gyereke mindig a gyereke marad, ő pedig remélhetőleg mindig gondoskodó, szerető apja lesz.
2015. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is van gyereke, de engem nem zavar. Nem tudom, te miért nem tudod elfogadni? Elvi szinten? Vagy konkrétan azzal a gyerekkel van valami bajod?
2015. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tudja ezt elviselni, én sem. Soha nem is kezdenék olyannal, akinek van már gyerek, ha kiderülne, rögtön dobnám. Lépj tovább, nem ez a te embered.
2015. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!