Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hisztek a ma oly...

Mennyire hisztek a ma oly divatos "véletlen" terhességekben?

Figyelt kérdés
Mert én egyáltalán nem! Házasságban és azon kívül sem.

2015. jan. 25. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Előfordul, de nem olyan gyakran, ahogy állítják. Csak jobban hangzik, mint az, hogy akkora nyomorék vagyok, hogy még a védekezés is bonyolult.
2015. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Semmi kozom kozzajuk.
2015. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokan használják ezt a kifejezést, akik nem is védekeznek. De szerintem az nem véletlen :) Csak idő kérdése volt, hogy baba legyen belőle.

A gumikiszakadás, a gyógyszer melletti terhesség, stb. valóban véletlen, de nyilván nem túl gyakori.

2015. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Miben nem hiszel? Abban, h nem volt tervezett a terhesség v. Abban, h a nő számára nem volt véletlen? Saját sztori:egyszer nem hasznaltunk óvszert évek alatt ( tehát mketten tudtunk róla, h igy akár gyerek is lehet a dologból) , mégsem tartottuk valószínűnek, h az leszek. ..és tádám mégis az lettem, nálunk happy end a story, mar boldog csalad vagyunk.De azóta tudjuk, h iszonyú konnyen teherbe esek ( második gyerekunk is kb mar attol megfogant, hogy rá gondoltunk)
2015. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire. Nem egyet ismerek sajnos, ahol a külvilág számára "véletlen", közben meg bevallottan nem szedte a tablettát vagy épp tudta, hogy az antibiotikum mellett nincs hatása, stb.
2015. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 viktorvarga ***** válasza:
62%
a nők legvégső taktikája
2015. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
"véletlen" terhesség nincsen max "nem kívánt"
2015. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy meddő vagyok, nem eshetek teherbe. Férjem is hallotta, ott volt velem. Hozzátette a doki, hogy ne dobjunk ki feleslegesen pénzt az ablakon arra, hogy védekezzünk. Ennek ellenére védekeztünk, mert még nem akartunk egyelőre, kivéve egyszer. Akkor már az idejét se tudtam, hogy mióta nem menstruáltam. Egy alkalomból gondoltuk nem lehet baj. Hát lett, teherbeestem. De megtartottuk, mert csoda, hogy sikerült és akkor már akartuk. Ami miatt nem lehet rám kenni, hogy ezzel akartam magam mellé láncolni a a férjem, hogy ő vetette fel aznap este, hogy régen csináltuk gumi nélkül, csináljuk így egyszer.
2015. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%

lehet véletlen, de szerintem nem kell a nőre kenni, a férfinak kell elsősorban tudni használni az óvszert, észrevenni ha lecsúszott stb és nem sumákolni ha került a nőbe sperma

a nő meg ha gyógyszert szed, akkor tényleg figyelnie kell rá, ne menjen a hasa, vagy ha pont megy és nem szívódott fel a gyógyszer, vegyen be még egyet.

van pár egyszerű szabály, amit be kell tartani.

de sajnos sokaknak túl magas. itt is gyakran olvasok kérdéseket tablettát szedő nőktől. fogalmuk sincs hogy kell szedni, igaz minden szájbarágósan benne van a tájékoztatóban.

és akkor utána lehet hangoztatni, hogy gyógyszer a hibás, nem védett

2015. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
10 párból 8 nem védekezik a legtöbb terheség felelötlen nem véletlen
2015. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!