Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak mert annyira rá...

Mit csináljak mert annyira rá vagyok kattanva az okostelefonra és a netre, hohy napi 2-3 órát is azt nyomom ahelyett, hogy a családomra figyelnék?

Figyelt kérdés
Vegyek butatelefont amin nincs net? Már többször próbáltam, hogy önuralmat gyakorlok de nem sikerült.

2015. jan. 26. 07:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kikapcsolod, bezárod egy fiókba és a kulcsot odaadod valakinek pár órára, aki nem fogja elöbb vssiaadni, mint amiben megegyeztetek.

Te meg közben elmehetsz valamerre a családdal közös programot csinálni.

2015. jan. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy írod. Ha nem tudsz ellenállni a kísértésnek akkor vegyél egy régi szar telefont.
2015. jan. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki azzal foglalkozik ami fontos neki.
2015. jan. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Függőség=betegség. Kezelni kell. Próbáld meg fokozatosan csökkenteni. Ha teheted, tényleg be se kapcsold. Menjetek együtt kirándulni- telefonok nélkül.
2015. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, de azért a gyerekeket mindig ellátom, szóval először a család, háztartás, aztán jöhet a telefon...
2015. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kérdes hogy szükséges-e a mindennapi életedhez az okostelefon?

Pl. azon nézel a munkádhoz szükséges friss infokat vagy sokat utazol és fontos nézned mindig a menetrendeket esetleg sok rokonos él külföldön és velük chatelgetsz?

2015. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szükséges, van sima céges telóm az munkára elég, a munkahelyemen is van net és otthon is. Így tényleg tök felesleges, csak azért van, hogy rabolja az időmet.
2015. jan. 26. 14:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet,már nagyon unom. Délutántól lefekvésig telefonbirizgálás,a konektorhoz tapadva.
2015. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Okostelefon a buta embereknek kell. Ezt hallottam egy ismerősömtől. Na de tényleg! Minek az? Értem én, hogy sokmindent meglehet rajta nézni, meg különféle aplikációk vannak rajta, stb, de akkor is... Nekem nincs, és teljesen jól megvagyok nélküle. ÉLEK! Ha valamire kíváncsi vagyok, van egy kis szabadidőm, és nincs kedvem olvasni, akkor felmegyek a netre, megnézem amire kíváncsi vagyok, és kész. De nem vagyok függő!


Mindig a család legyen az első. És lehet,hogy közhely, de akkor is igaz: A tárgyak legyenek értünk, ne mi értük. Az csak egy használati eszköz.

2015. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A netnél a család csak néhány nagyságrenddel jobb dolog.


Gondóttam szólok.

2015. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!