Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kezelni?...

Hogyan lehetne kezelni? Nagyon szomoru vagyok amiota a batyam depisen viselkedik.2 hete nem szol senkihez, a csladjatol is kulon alszik, nem hivja fel az anyukamat, es meg az imadott kisfiahoz se szol.

Figyelt kérdés
A problema 2 hete tart amiota elmentek egy csaladi wellnessre es ott kikeszitette a kisfia(6eves) viselkedese,mert uvoltozott,szokasosan hisztizett..stb. De igazabol o rontotta el amikor kicsi volt,nagyon elkenyesztette.. szoval ez az egyik problema,a masik hogy amikor hazamegy munkabol azt mondja csak a problemak varjak es hogy a felesege azt kialtja ra hogy miert jott haza,mert csak ilyenkior rossz a kisfiuk..stb. azt mondja nem szivesen megy haza ezert inkabb sokszor tulorazik!
2010. febr. 8. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menjel at hozzajuk amikor mindenki otthon van, es beszeljel veluk, kerdezd meg, hogy mi a problema?! A feleseget is hallgasd meg, ne csak a testvered verziojat.

Egy oszinte beszelgetes sokat segit, es egy kulsos, aki most te vagy sokszor nagyon jo tanacsot tud adni.

Az nagyon furcsa, hogy az "imadott" gyerekehez nem szol. Vajon mennyire imadja, ha ezt meg tudja allni???

2010. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok mindent nem tudsz te csinálni.neki kéne nyitottabbnak lennie és próbálni nevelni a gyermeket, nem pedig elmenekülni egy csendes sarokba.
2010. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egy asztalhoz való leültetés tényleg hasznos lenne. Persze a kisfiú nélkül. Ha így nem megy, családterápia vagy valami megoldás.
2010. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem van 2+1 (de nem velem él) kistesóm. Estére tényleg nagyon hisztisek tudnak lenni! Falra tudnék menni...:D Próbáld ezt bhogy elmondani, h elfáradnak a gyerekek estére, azért hisztis és az új környezetben is az egy darabig! De a nevelőapám aki a 2 kicsi apja, ő vmiért beszél velük meg megpróbálja őket megnyugtatni. Talán, ha Apuka leülne játszani este a picurral... sokat segítene. Valami ilyesmit próbálj mondani neki, és a kicsit nem bánthatja, csak jobban hisztis lesz, hogy akit ő szeret nem törődik vele. Talán azért hisztizik, hogy vele legyen?? Elképzelhető! Sok szerencsét
2010. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az apukának kellene foglalkozni a kicsivel, az is előfordulhat hogy a gyerek ezért hisztizik (apahiány).. Ha nagyon tanácstalan szerintem menjenek el egy nevelési tanácsadóhoz, de az semmiképp sem megoldás hogy az anya azt kiabálja, hogy miért jött haza stb. Lehetséges, hogy a válást fontolgatja? Ez elég sértő, ha az én párom mondana ilyeneket sztem én is hasonlóan viselkednék.
2010. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy a te feladatod megoldani az ő problémáját.


Mit tudsz tenni? hivd el fallabdázni, focizni, valamit játszani, szaunázni, úszni, vagy bármi amit szeret egyébként, ahol nem feltétlenül kell beszélni, de kellemes cselekvés. De ne traktáld a megoldásokkal és azza se hogy beszélgessen veled. Nyilván nem akar. Nyilván úgy érzi, hogy kudarc az élete, van egy elnevelt gyereke, egy hárpia felesége, és nem tudja mit tegyen. Nem hiszem hogy jó ötlet lenne haza költöznie, külön kéne menni egy időre, amíg eldöntik mi legyen. Sajnálom szegény pasast, de ő is tehet róla hogy idáig fajult a dolog.


Ha 2 hete van ez, akkor még kimászhat a letargiából.

2010. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!