Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18éves vagyok, még otthon...

18éves vagyok, még otthon lakom, és amig tanulok addig szeretnék is otthon lakni, praktikussági és gazdasági okokból, de nudizni is nagyon szeretnék, mert mióta 1xkiprobáltam rájöttem, hogy nekem ez kell, de mégis hogy adjam elő otthon?

Figyelt kérdés
félek,hogy a szüleim nem igazán volnának megértőek,és elromlana a kapcsolatunk mert nem túl nyitottak,sőt régimodiak.

2015. jan. 28. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van és ne is legyek kemény?
2015. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért a kertben akarsz vagy az erkélyen? Egyébként meg nem kell megtudniuk vagy csak akkor csináld ha nincsenek otthon.
2015. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Niki?
2015. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

este zárd magadra az ajtót, aludj meztelenül járkálj úgy a szobádban.

de nem hiszem hogy bármelyik szülő örülne neki, hogy a 18 éves gyerekük hirtelen előttük akar meztelenkedni.

ha egyedül vagy otthon is szabad , csak zárd be az ajtót ne bukj le..

majd ha saját lakásban leszel, vagy a pároddal, akkor ott te leszel az úr.

főleg hogy régimódiak a szüleid, biztos vagyok benne hogy nem örülnének

2015. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nudizz a szobádban, legyen kéznél egy hosszú póló vagy valami, amit gyorsan felkaphatsz ha kimész vagy ha jön valaki.
2015. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2015. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Ne pontozzatok le. Próbáljátok ki, írjatok neki. Vagy nem válaszol, vagy X Niky X lesz a neve.
2015. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Közeleg a nyár, napozz meztelen, vagy ha van medéncétek akkor ott is fürödj meztelen. Fokozatosan egyre többet legyél meztelen, és ne zavartasd magad.
2015. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Nyaranta én el szoktam menni napokra/hetekre nudista kempingbe. Menj te is, otthon meg mondd hogy evezős túrára mész, nem kell mindig mindent tudniuk rólad ha már elmúltál 18 :-)
2015. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem vagyok Niky.

bár egy kis fantáziával lehetnék.Miklós vagyok.

ha valakinek ezek után sem világos,férfi vagyok.

2015. jan. 30. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!