Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők/férfiak, akiket...

Azok a nők/férfiak, akiket csúfoltak az iskolai éveiben lehet esélyük normális párkapcsolatra, házasságra?

Figyelt kérdés

Nemsoká 20 leszek és még nem volt egyetlen egy párkapcsolatom se. Még általános iskolában meghalt az apukám és észre se vettem, de feljött rám 30 kg, amit persze az osztálytársak nem hagytak szó nélkül. Mindig találtak valami gúnyolni valót rajtam, a tesiórai öltözködés pedig maga a rémálom volt. A középiskola még rosszabb ráadásul ott még a tanárok se védtek meg. 12. ben úgy döntöttem, hogy lefogyok, és sikerült is úgy hogy meg se látszik, csak 1-2 stria van rajtam.

Fősulis vagyok jelenleg és úgy vettem észre hogy nem vagyok láthatatlan a pasik számára. Ráadásul most elkezdett udvarolni egy jóképű srác is, azt mondta hogy tetszem neki, de félek, hogy már a ruha alatt nem tetszenék neki. De azért megpróbálom, hátha .. :)

Esetleg volt valaki hasonló helyzetben?

(lehet hogy más témába illik ez a kérdés, de itt normális válaszokat szoktak adni)


2012. nov. 6. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Nézd meg ezt a kérdést.

Szerintem, ha tetszel neki, akkor ruha nélkül sem lesz gond:)

2012. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet. Én világéletemben fekete bárány voltam, mindig csúfoltak, kinéztek, csak mert nem plázáztam, nem fiúztam és nem az volt a fontos hogy a heti IM, vagy Bravo újság meglegyen és volt rajtam nem kicsi felesleg, most pedig 5 éve vagyok együtt a párommal, vagyis vőlegényemmel, semmi hisztivel, szétmenéssel meg összejövéssel, csak szépen folyamatosan boldog 5 év...

22/L

2012. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne esélyük. Hát te is elmagyaráztad hogy udvarol valaki.A 30kg a múlté,tehát nincs ami visszatartson.
2012. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem írom ide, milyen durván csúfoltak engem gyerekkoromban, általánosban főleg, de volt gúnynevem még gimiben is.

35 éve vagyok házas, gyerekeim, unokám van, nagyon jó a családom...már lassan nem is emlékszem a gúnyolódásokra. Szóval nyugodj meg, van remény.

2012. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Már Te magad megválaszoltad a kérdésedet! Persze, hogy lehet esélyed.
2012. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is átéltem jó pár dolgot, és így utólag visszagondolva sokat sikerült változnom, fogynom 2 év alatt. Úgy érzem lassan meg jön mindenhez az önbizalmam amit mások sikeresen leromboltak, de próbálok a jövőre koncentrálni és a múltat minél jobban elfelejteni ( persze van amit nem lehet tudat alatt ). Remélem én is, hogy sikerülni fognak a dolgok :)

18/F

2012. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Még 30 kg plusszal is lehetne pasid. Nekem 85 kilósan olyan pasijaim voltak, hogy 55 kg-san se kívánhattam volna jobbakat.
2012. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Akik anno kiutáltak, most nincsenek sehol, amiért kiutáltak, az sincs sehol. Ne aggódj, csak kellesd magad és keresd a társaságát, biztosíthatlak, hogy nem azt nézi rajtad.
2012. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :))

úgy vagyok vele, hogy amilyen hirtelen betoppant az életembe ez a srác olyan gyorsan el is tűnhet. amikor találkozok vele szorongok, félek egy kicsit és már attól is szorongok, hogy mi van ha észreveszi hogy szorongok? :D és aztán meg olyan idétlennek érzem magam.

2012. nov. 6. 20:40
 10/16 anonim ***** válasza:
A múltat el kell felejteni, és nem kell azon görcsölni hogy nem tetszenél valakinek ruha nélkül, meg ilyesmik. Ha szeret valaki akkor nem a hibákat keresi rajtad... senki nem tökéletes mint tudjuk.
2012. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!