Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ország, ahova ha...

Van olyan ország, ahova ha kimegyek nem tudnak Magyarországról hívni és én sem tudok hazatelefonálni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 12:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Észak-Korea
2015. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha senkinek nem adod meg a szamod senki sem fog tudni fehivni.
2015. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nincs. De országokon belül, vannak olyan helyek, ahol nincs telefon hálózat semmilyen szinten se kiépítve, szinte minden országban. Egyébként jól írták korábban, ne add meg senkinek se a kinti számodat - ami úgy is fog kelleni -, és akkor nem bírnak elérni.
2015. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%
Itthon is van ahol nincs térerő Erdő közepén pl.
2015. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem, mert én anyámtól szeretnék végre megszabadulni. gondolkoztam azon, hogy kimegyek külföldre dolgozni, de akkor meg telefonon keresztül várná el, hogy tartsam vele rendszeresen a kapcsolatot. ha olyan országba költöznék, ahol nem tudjuk egymást hívni, lenne alibim, hogy miért nem hívom, és nyugtom lenne tőle.
2015. jan. 29. 13:14
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Kuba: olyan 1000-1200 ft percenként. Hamar leszoknak hogy hívogassanak :D
2015. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én csak elköltöztem tőle 250 km-re az országban, ha meg zavar, hogy hívogat számot váltasz vagy nem veszed fel. Ezért nem kell elmenekülni a világ másik felére :-)
2015. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Szomália pont megfelel e célra.
2015. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Valamelyik sivatag pl, ott csak a műholdas telefon működik. Ha ennyire beszari vagy és félsz az anyádtól, tök mind1, a világ melyik pontjára mész, akkor egy kis beszari pöts maradsz.
2015. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%

Ez gyerekes kérdés. Talán pont ezért hívogat mert úgy is viselkedsz. Nem kell neked elmenni sehova. Ha felnősz és nem pedig alibiket keresel anyuci hívogatása ellen és lesz tököd akkor még akkor sem fog ő zavarni ha akár egy lakásban élsz vele.

Világ végére menekülni? Ugyan már. Ne alibiket keress, az tök gáz. Ha zavar akkor ne vedd fel. Mondd meg hogy elfoglalt vagy. Ha őrjöng akkor is. Bár nem tudom hogy a tied szokott e őrjöngeni. Mitől félsz? Legyen tököd ne anyuci pici fiának lenni, bár ez a korodtól is függ.

2015. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!