Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ország, ahova ha...

Van olyan ország, ahova ha kimegyek nem tudnak Magyarországról hívni és én sem tudok hazatelefonálni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 12:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Kiköltözöl külföldre. Megtartod a magyar számodat, de a telefonszámla magas lesz, mert drága- logikus. Szerzel egy ottani számot, amit nem adsz meg otthon senkinek. Hamarosan megszünteted a magyar számodat, mondván, hogy itt mindenki elér interneten- nem adod meg otthon a kinti számodat senkinek. NEM! Tartod magad ahhoz, hogy interneten intéznek mindent. Az internet meg? Sajna nagyon rossz, skype-ra nincs lehetőség, szakadozik a vonal (ha nem, akkor te nyomod ki), írjon e-mailt.


Tessék. Bár nem támogatom, de van az a helyzet, amikor szükséges a probléma megoldása helyett a menekülés.

2015. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
#10-es neked meg mégis mi a frász bajod van fogalmad sincs, hogy milyen az életem, és hogy miért gondolkodok ilyen dolgokon. a kérdés az volt, hogy van e olyan ország, ahol nem lehet Magyarországra telefonálni, és nem az, hogy megfelel e neked, hogy külföldre akarok e menni hogy ne kelljen tartanom a kapcsolatot az anyámmal. egyébként lány vagyok de mindegy.
2015. jan. 29. 16:46
 13/28 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg édesanyádnak hogy nem szeretnél vele gyakran beszélni.

De elutazhatsz egy dél afrikai esőerdőbe, vagy észak koreába, vagy indiába a nyomornegyedbe. Vagy afrikai gettókba. vagy az északi sarkra. Vagy az ausztrál sivatag közepébe. De ezeken a helyeken kétlem hogy találsz majd munkát. Ezenkívül kevés hely van, ahol megérti majd hogy nem tudsz telefonálni.

Akárhová mégy, amerika, ausztrália kína, ismerik a telefont. És vannak telefonkártyák is amivel kimondottan olcsón haza tudsz telefonálni.

Tehát nekem az a véleményem hogy inkább légy őszinte az édesanyáddal, és akkor te is megkönyebbülsz. Vagy életed végéig hazudgálni akarod majd neki a kifogásokat hogy miért nem tudod éppen felhívni? szerintem az fárasztó, én nem szeretnék így élni.

Tehát szerintem nincs olyan ország, ahonnan ne tudnál hazatelefonálni.

2015. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Kérdező csak, azért nem kell külföldre, vagy a világ végére menned, mert anyád a terhedre van, azzal nem igazán oldanál semmit se meg, inkább állj a sarkadra és mond meg neki, hogy szeretnéd már végre a saját életedet élni, és szeretnéd, ha nem lógna folyton körülötted, nem szólna bele mindenben stb. Ha ebből nem ért költözz albiba, vagy ahová tudsz és ha hív nem veszed fel. Okostelik csodákra képesek. :) Ha más okod is van külföldet illetően, akkor meg olyan helyre menj, ahol boldogulni is tudsz tudásodhoz képest, elsődlegesen azt nézd és ne azt, h hová menekülj anyád elől. Külföldre való telefonálás vezetékesről, de mobilról is amúgy is mindenhová igen drága, kétlem, h anyád győzné anyagilag. :) Egyébként eltudom képzelni mit érzel, én sokszor kimenekülnék egyes emberek miatt még a világból is. :)
2015. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem, skype-on simán elérhető lehetsz, tehát nem kifogás az, hogy bocs, drága a telefonszámla. Ha nem az amazóniai esőerdő mélyére mész, hanem mondjuk Bogotába, már ott is elérhető vagy skypeon.


Én is azt mondom, hogy állj a sarkadra, a külföldre menekülés emiatt teljesen fölösleges. Amúgy az én anyukám is erős akaratú, szívesen beleszólna mindenbe, de nem hagyom és kész.

2015. jan. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
15ös: nekem is van egy rossz hírem. Nem kötelező skypeot használnia. Sőt, talán lehet, hogy a kérdező anyukája nem is tudja mi az, vagy nem is tudja kezelni sem, vannak ám még ilyen emberek bár mennyire is hihetetlen. :)
2015. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
71%

"#10-es neked meg mégis mi a frász bajod van fogalmad sincs, hogy milyen az életem, és hogy miért gondolkodok ilyen dolgokon. a kérdés az volt, hogy van e olyan ország, ahol nem lehet Magyarországra telefonálni, és nem az, hogy megfelel e neked, hogy külföldre akarok e menni hogy ne kelljen tartanom a kapcsolatot az anyámmal. egyébként lány vagyok de mindegy."


Semmi bajom nincs :D ugyanazt írom mint mindenki :D hogy mondd meg anyunak hogy hagyjon, vagy valahogy intézd el, ehhez nem kell másik planétára menni öcsi :)

Te magad mondtad hogy miért gondolkodsz ilyen dolgokon :D Már leírtad nem tudod kitörölni :D

Az is érdekes hogy így kiakadsz ezen hogy ezt írjuk.. Mindenkivel előfordul, sokunk átment ezen, szóval ne akadj ki ennyire :) Az én anyám még idegesítőbb volt mint a tied, tanuld meg jól kifejezni magad, főleg anyudnak, de még itt gyikon sem tudod szóval sok gyakorlás kell, de menni fog ez, higgy magadban.

2015. jan. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
*bocs hogy öcsit írtam, én is lány vagyok, hugi..
2015. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

De végre elárulnád hogy miért zavar? többen kérdezték. Amúgy meg olyan buta kérdés, nem is gondoltál bele. Ha már kimész külföldre.. Akkor amúgy is számot kellene cserélned, új munkád, új barátaid lennének, anyukád csak akkor tudna hívni ha te megadod neki a számod.

Épp valami fontosat megzavart anyukád egy hívással és el vagy kényeztetve ez a bajod, vagy pedig agresszív és ver téged?

2015. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Én inkább az előbbire tippelek, mert ha csaj vagy és ilyet írsz .. ejnye bejnye hugi.

Arra nem gondoltál hogy csak aggódik? Lehet jobban kellene tisztelned őt.. amíg még van neked anyud.

Vagy ha tényleg ennyire zavar és tényleg olyan durva az anyud akkor tényleg növessz tököt, a válaszom mindkét nemre vonatkozott amikor azt írtam. Bár sztem az esetedben csak arról van szó hogy kényeskedsz.

2015. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!