Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik országba költözik a...

Melyik országba költözik a legtöbb ember Magyarországról?

Figyelt kérdés
Ugye most rengeteg magyar hagyja el az országot, mert káosz az egész... Még gimnazista vagyok, de egyszer el akarok költözni Svédországba. Tudni szeretném, hogy melyik országba mennek a legtöbben, és még az azt követőkből párat. Svédországba nagyon sok magyar megy? És ez szerintetek az évek során hogy fog alakulni? Lehet hogy pár év múlva már annyi magyar lesz külföldön, hogy ott se lesz rájuk szükség? Most még tudtommal jó a munkalehetőség a magyarokra nézve külföldön, de lehet hogy az évek során már nem lesz?

2013. nov. 25. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
A magyarokat mindenhol keresik, mert mindenhol el szeretnék érni az előírt magyar-arányt, de ha azt elérik, akkor esélyed se lesz. A magyaroknak nagyon jó esélyeik vannak, hiszen magyarnak születtek, és innentől az sem számít, ha két gyufaszálat nem tudnak keresztbe tenni. Neked viszont még jó lenne kicsit tanulnod a világ dolgairól, és csak utána a kiköltözésen gondolkodni.
2013. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nemetorszag az elso, Ausztria a masodik es UK a harmadik ha jol emlekszem. De ki lehet googlizni par perc alatt.
2013. nov. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fura. Érzésre Angliát mondtam volna mert rengeteg ismerős, rokon van vagy volt kint. Német és osztrákot ehhez képest alig hallottam. De ezek szerint a személyes élmény és a valóság teljesen más. :-)
2013. nov. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nemetorszagban joval tobben vannak mint UK-ban. Ertheto egyebkent, mind a nemet mind az osztrak gazdasag jobb mint az angol, tobb munka van (Ausztriaban a legkisebb a munkanelkuliseg az egesz EU-ban), olcsobb az elet, tobb marad meg a fizetesbol.
2013. nov. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

2012es adatok:

Ausztria kozel 50 ezer fo

Nemetorszag valamivel 40 ezer fo felett

UK valamivel 20 ezer fo alatt


Ezek szerint Ausztria a legnepszerubb, mondjuk ertheto is, a vilag egyik legjobb gazdasaga es itt van a szomszedunkban.

2013. nov. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor csak a nyelvtudas miatt mennek annyian Londonba, szóval mert angol jobban megy mint a német? Messzebb is van, időjárás is rosszabb, és ezek szerint még a megélhetés is.
2013. nov. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy mennyien mennek ki, azoknak jo resze kis ido mulva vissza is jon, foleg Londonbol. En 2 eve elek kint, korabban eltem Becsben is, itt az alberlet arak tobb mint a 2x-ese a Becsinek, a fizu meg kb ugyanaz, vagy Becsben tobb, mert ott van 13, 14 havi fizu, itt az sincs.
2013. nov. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mondjuk Ausztriaban nagyon sokan dolgoznak,fél Sopron átjár.
2013. nov. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Digo,jókat ír..tényleg így van..A németek gazdasága messze jobb,mint a briteké...Ausztria sem rossz,de lassan minden keleti horda Mekkája lesz lassan. :/
2013. nov. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Én az USA-ba megyek.
2013. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!