Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Internet jó ötlet elváltnak...

Internet jó ötlet elváltnak társkeresésre? 41F

Figyelt kérdés

Nem nagyon van kedvem szórakozóhelyekre járni ismerkedni, egyrészt nem az én műfajom, másrészt meg nem is hiszem, hogy komoly társra találhatnék ott, nem egy éjszakást keresnék.

Iletve a nőknek mennyire negatív, ha nem szeretnék több gyermeket (már van kettő, akiket nagyon szeretek) csak egy meghitt, nyugodt kapcsolatra vágyom? Vagyis most így érzem, nem tudom pillanatnyilag ezt elképzelni, de még az is lehet, hogy változik a véleményem. Gyermekes anyukák ellen semmi kifogásom.


2015. jan. 30. 11:39
 1/10 A kérdező kommentje:
A kérdés lemaradt. Szóval internet, vagy mit javasoltok még?
2015. jan. 30. 11:41
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet. De azért figyelni kell, mert sokan nem őszinték.

Ha egy nőnek nincsen gyereke, akkor valószínűleg szeretne, így nyilván hátrány lesz, hogy te már nem.

De általában ezt is be lehet jelölni és akkor már eleve olyanokat kereshetsz, akinek van már gyereke.

2015. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Talán a férfiak számára kevésbé veszélyes az internetes társkeresés, azonban én javasolnám az érdeklődési körökre vonatkozó csoportok felkeresését is a facebook oldalon, ahol általában szerveznek találkozókat is.

Egyébként hallottam már olyan párakról, akik ilyen módon találtak egymásra, tehát nem esélytelen, azonban soha nem árt a személyes adatokra ügyelni.

2015. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, én 30 éves nő vagyok, nekem is van egy kislányom, és pont ezen gondolkodom amin te. Már hosszú hónapok óta. De még nem léptem meg. Félek is tőle egy kicsit mert mindenki azt ír magáról amit akar. Ha esetleg van kedved írj privát üzit.
2015. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 37 éves vagyok. 8 éve semmi esélyem nem volt 4 éves kislányom mellett szórakozni. Interneten találtam társat. Nem mondom,hogy nem futottam bele "gonosz" emberekbe...de 7 éve feleség vagyok és már egy kicsi fiú anyukája is :) Ha ne adj Isten elválnék, akkor csak ilyen helyen ismerkednék újra....Egyáltalán nem negatív,ha nem szeretnél több gyermeket. Sok nő sem szeretne...csak a nagyobb gyermekek mellett ÉLNI :)
2015. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is társkeresőn találtam meg a páromat, nekünk is van azóta közös babánk.:)


Egy a titok: ne akard görcsösen az Igazit megtalálni! Én másodjára regisztráltam, akkor már ismerkedési cél nélkül, és így akadtunk össze.

2015. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"nem szeretnék több gyermeket (már van kettő, akiket nagyon szeretek) csak egy meghitt, nyugodt kapcsolatra vágyom? "


Persze, nem szeretsz mosni főzni...De legalább írd ide, hogy a jelentkezőnek is lehet gyereke...ne legyen zsákbamacska. Lakhatás?

2015. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha elolvasnád az irományomat, akkor láthatnád a végén, hogy gyermek nem akadály.

És nagyon szeretek sütni, főzni, kifejezetten élvezem, eddig is én csináltam. Sőt még mosogatni is szoktam. Viszont a pesszimista, lusta, önsajnálkozó, elégedetlen, kötözködő embereket kerülöm, mert nagyon fárasztanak. Ezeket természetesen nem rád értetem (csak a kötözködőt).

2015. jan. 30. 15:58
 9/10 A kérdező kommentje:

Lakhatás?

Nem kiadó szobát hírdetek.

Azzal azért még várjunk!

2015. jan. 30. 16:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Az internet teljesen jó ötlet.Nekem vegyes tapasztalataim voltak,de statisztikailag nehezen elvárható,hogy rögtön az első jelölt,akivel randizol majd,az igazi lesz.De majd az 5....Szóval próbálkozni kell,aki szimpi azzal hamar találkozni,hogy ne legyen zsákbamacska, aztán majd megérkezik,akit alkalmasnak tartasz.Nekem az 1. barátom is a netről volt,1 évig jártunk,szívesen emlékszem rá vissza...De azt tényleg írd bele az adatlapodba,hogy jelen pillanatban úgy érzed,nem szeretnél több gyermeket.Így nem lehet ebből félreértés a randin.
2015. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!