Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim megutáltak a párom...

A szüleim megutáltak a párom miatt, mert olyannal vagyok együtt, akivel szerintük nem kellene. Mit csináljak? Még fiatal vagyok ehhez!

Figyelt kérdés
A kérdésből nem nagyon egyértelmű, hogy mi a gond, ezért megpróbálom leírni. A szüleim, mielőtt összeházasodtak és én megszülettem, de már együtt voltak, amikor anyukám nővérének a legjobb barátnője bepróbálkozott apámnál, ezért a szüleim nagyon megutálták, és szóba se állnak vele azóta sem, de nagynénémékkel nagyon jó a kapcsolatuk, ő az unokanővérem keresztanyja is. Csak családi ünnepek alkalmával találkozunk vele, szüleim még ezt is soknak tartják. Én 20 éves vagyok, és nekem soha semmi bajom nem volt vele, jól kijöttünk egymással, bár megértem a szüleimet is, hogy haragszanak rá, de én gyakrabban tartottam vele a kapcsolatot, nagyszülőknél is mindig beszélgettem vele. Egyébként neki azóta egyetlen sikeres kapcsolata sem volt, már kétszer elvált. Az utóbbi 2-3 évben kissé megváltozott a kapcsolatunk, mert elkezdett kissé furcsán viselkedni, amit először nem értettem, ő ezért szégyellte magát, és kevesebbszer találkozott már velem, de egy évvel ezelőtt világossá vált számomra, hogy mit akar. Ezt az unokanővérem eljegyzési vacsorája előtt pár nappal hozta tudtomra. Szomorúnak tűnt, megkérdeztem, mi a baja, és ő elmondta, hogy az egész élete a baj, a sok sikertelen kapcsolata, és az egyetlen reménye az én apám lett volna, aki akkor már foglalt volt. Szégyellte bevallani, de az utóbbi időben rájött, hogy bennem megtalálta ugyanazt, mint apámban, sőt, még többet. Vonzónak lát engem mint férfit, és emberileg is értékes vagyok, mert én voltam vele eddig a legrendesebb, és mindig meghallgattam az ő problémáit. Én ezen akkor teljesen ledöbbentem, mert beismerte, hogy ő többet akar tőlem. Ezen napokig rágódtam, nem tudtam eldönteni, hogy én pontosan mit érzek iránta, ezt hogy viszonozzam. Az unokanővérem eljegyzési vacsoráján találkoztam vele újra, én az étkezőből a vacsora közben kihívtam a nappaliba, az étkezőben nagyon sokan voltak, és mindenki el volt foglalva, nem nagyon vették észre vagy nem érdekelték, hogy eltűntünk. Ott én megmondtam neki, hogy nagyon szeretem őt, és nagyon vonzó nőnek látom, gondolkodtam rajta, és szerintem lehet köztünk kapcsolat. Ő annyira boldog volt, hogy majdnem elsírta magát, mondta, hogy ez mennyire sokat jelent neki, és megcsókolt, hosszan csókolóztunk, ölelkeztünk a kanapén, ő kigombolta az ingemet, és elkezdett levetkőzni, de én leállítottam, mert a nappaliba bárki bármikor kijöhet, féltem, ezért ő felajánlotta, hogy kocsival hazavisz a lakására, majd ott folytatjuk, én belementem, és elfuvarozott. Másnap délig nála voltam, és egész szeretkeztünk a fürdőkádban meg a hálószobában is, aztán hazamentem, ő hazáig kísért, és be is jött velem, aminek a szüleim nem nagyon örültek, mikor megkérdezték, mit akar ott és én hol voltam egész éjjel, ő erre meg mindent kitálalt az utolsó részletig, elmondta az egymás iránt érzett érzéseinket, és az előző napi estéről és éjszakáról is mindent elmondott. Én ettől nagyon megijedtem, a szüleimet se láttam még ennyire dühösnek, pár napig a szerelmemnél laktam, akivel azóta is együtt vagyunk. Azt mondta, azért mondott el mindent, mert ezzel vett elégtételt a régi eseményekért, amiért apám kikosarazta, anyám meg a kettejük kapcsolata közé állt.

2015. jan. 16. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyrészt azzal tisztában kell lenned, hogy te vagy a #2 az apád után, és ez azért elég durva. Csak használ téged hogy ártson másoknak, és ebből te jössz ki a legrosszabbul. Természetes hogy imponál az embernek egy nő közeledése, nem sokan utasítanák vissza, de ennek meglesznek a következményei amit most vállalnod kell.
2015. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő nem hozzád való ! Nincs közös jövőtök , gondolom 2 x annyi idős mint te ... Csak kihasznál, eszközként használ fel a szüleid ellen történő ócska kis bosszújához ! Be ne dőlj neki !
2015. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Gratulálok. Elkövetted a legnagyobb árulást a szüleid ellen, és nem csak a bosszú eszköze lettél, de még szexuális játékszer is. Az egészben egyedül a szüleidet sajnálom, amiért ilyen nyomorékot neveltek. Nem hiszem, hogy a kérdés valós, mert egy 20 éves srác nem lehet ilyen buta. Ha mégis, akkor legalább megtalálta méltó helyét a gonosz szipirtyó mellett.
2015. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Szar helyzetben vagy öcsi :/

Ez a nő eszköznek használ fel lényegében,ráadásul anyukád lehetne kb,ha minden igaz.Mondjuk még távoli rokonnal se jönnék össze,mint pl. ahogy most te.Ha már férfiként néz Rád az unokanővéred,szerintem menj el dolgozni valamerre,mert valószínűleg olyan korban is vagy.Anyudék nagy eséllyel nem fogadnak vissza,így más lehetőséged nincs.

2015. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Arigo, az nem a rokona, unokanővére, hanem a leírás alapján a z unokanővérének a keresztanyja. De ez a kapcsolat nagyon gáz. Nem (csak) a nagy korkülönbség miatt, hanem, mert ezzel akar az a nő aljas módon bosszút állni, és kiasznál egy szerencsétlen fiút. 3-as válaszoló. Igen, ez hihetetlennek hangzik, de vannak olyan fiatal fiúk, akiknek tetszik, hogy egy idősebb nő nyomul rájuk. És ez tényleg aljas dolog, mert ezzel elárulta a szüleit.
2015. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Milyen aljas egy ri banc!Nem jött össze apuka,erre összetöri a fia szivét. Figyelj,te itt csak egy eszköz vagy/voltál,hidd el ez a nő nem szeret téged,csak felhasznált az aljas bosszújához.Persze hogy kibuktak a szüleid.Csoda hogy nem verték agyon!
2015. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? És a nő mennyi idős? Gondolom az anyukád lehetne. Szóval több sebből vérzik a dolog.

1. Ha ő ennyi idő alatt nem tudott normális kapcsolatot kialakítani senkivel, akkor nyilván vele van a baj, nem mindenki mással. Szóval, ha őszinte volt, akkor is gáz.


2. Nem volt őszinte, még azóta sem heverte ki, hogy apád kikosarazta, és így állt bosszút. Nagyon gáz.


Szerintem egyébként nagyon naív vagy. Nem tiszta lapot szeretne anyudéknál, hanem ott akart beléjük rúgni, ahol a legjobban fáj.


Felejtsd el ezt a nőt. Kérj bocsánatot a szüleidtől, aztán keress egy korban hozzád való rendes lányt.



Szerintem ez a nő nagyon gáz, felejtsd el, a szüleidtől meg kérj bocsánatot.

2015. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Bocsi, közben átolvastam még egyszer. Látom 20 éves vagy. Tényleg túl fiatal vagy ehhez az egészhez.

Először is döntsd el mi a fontosabb, a nő vagy a családod (a kettő együtt nem fog menni).

Aztán vegyél egy nagy levegőt és menjél haza beszélni a szüleiddel. Meséld el te is pontosan miért történt, hogy érzel...stb. Hallják a te verziódat is. Remélem elmúlik a harag, és remélem felnyílik a te szemed is.

2015. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Oh, régi Marc Dorcel sztori...

Adjad a MILF-nek, aranyapám, ami a csövön kifér!

2015. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy olyan nővel akarsz együtt élni, aki gyűlöli a szüleidet pusztán azért, mert azok szeretik egymást? Mert itt erről van szó! És ha nem szeretnék egymást, te most nem lennél. Kicsit abszurd, hogy a "szerelmed" a te léted alapfeltételéért akar bosszút állni. Ha tényleg szeretne téged, akkor a szüleidet nem gyűlölné és bármi veszteség érte régen, most hálás lenne azért, hogy te létezel és a szüleidet is tisztelné, hogy felneveltek téged.
2015. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!