Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor kinek a gyereke?

Most akkor kinek a gyereke?

Figyelt kérdés
Nem tudom megfigyeltétek e, a feleségek a férjüknek szülnek gyereket. Ha válásra kerül a sor, akkor "viszem a gyerekemet". Ha gond van azzal a gyerekkel, akkor ismét az apja gyereke lesz. Akkor most kié a gyerek?

2015. jan. 30. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen gyerek senkié...sajnos. Mert mindkét szülő csak magával törődik valójában, a gyerek érdekével egyik sem.
2015. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem, ezt nekem nem sikerült megfigyelnem. Viszont azt igen, hogy a drága szent apukák, (tisztelet a kivételeknek, mert vannak) le sem sz@rják a gyerekeiket válás után, mintha tőlük is elváltak volna. Mintha nem ugyanolyan kutya kötelessége lenne mindkét szülőnek egyformán gondoskodni a közös gyerekekről minden téren, otthont teremteni a számukra, biztonságot, megélhetést. Röhejes 20-30 000ft-os gyt-al kiszúrják a gyerekek szemét, vagy még ennyi sem, otthont biztosítson az anyjuk számukra, vagy lakjanak a híd alatt, törődés alig, sok esetben semmi, stb. Nekem ezek a megfigyeléseim, és az, hogy a sok ostoba bunkó nő, vagy új maca, még fel is van háborodva, hogy egy anya miért gondolja úgy, hogy a közösen vállalt gyerekekért a felelősséget is közösen kellene vállalni, nem csak addig, amíg a házasság fenn áll. "Hiszen apukának joga van új életet kezdeni"
2015. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es, .........hagyjuk! Vedd úgy, hogy nem is olvastalak.
2015. jan. 30. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Mindket szuloe a gyerek. Egyutt vallaltak egyutt kell gondoskodni rola,valas utan is. Jobb helyen igy megy ez tudod? Gondolom te az uj no vagy,vagy a pasi.
2015. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Ja meg annyi kerdezo,hogy termeszetes hogy az anya szeretne maga mellett tudni a gyereket,persze hogy viszi,es ha gond van szol apanak az is termeszetes. Ketten vallaltak,azert mert anya neveli mondjon is le minden segitsegrol? Azert mert elvaltak meg nem kell egyedul szembeneznie a gondokkal. A szulok egymastol valtak el nem a gyerektol. Ritka hulye kerdes ez,az itt levo emberek,tiszt a kiv,tenyleg csak ezt szürik le az elvallt szulokrol? Szegenyes gondolkodasra vall...Elso akkora baromsagot irtal... meghogy senkie... no comment.
2015. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Privat az jön latom Kerdezo. A valasz pedig DE. Aki mashogy latja annak nem valo gyerek,eretlen.
2015. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez ilyen berögződés szerintem. Jobb esetben nem gondolják komolyan, például amikor rossz fát tesz a tűzre a gyerek, akkor "na, apád fia vagy", vagy valami hasonlóra tudok gondolni.

Mindenki szereti azt látni, hogy a gyereke tőle a jó dolgokat örökölte és tanulta el, ezért ha a gyerek valami jól csinál, akkor az az ő érdeme. Ha rosszat, akkor azért nem akar felelősséget vállalni, ezért könnyebb a géneket hibáztatni, ezt apádtól/anyádtól örökölted. Szerintem ez van a hátterében.

Ha meg komolyan gondolják, akkor no comment.

2015. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!