Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít hogy...

Csak engem idegesít hogy ebben a kategóriában a válaszolok a kérdező pénztárcájában túrkálnak?

Figyelt kérdés
Legyen szó gyerektartásról,albérletről,temetésről,bármiről
2015. jan. 31. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem nevezném turkálásnak. Ha valaki albérletet szeretne, nem árt tudni, telik-e rezsire is.

Álomesküvős kérdéseknél pedig totál csórók, (majd a násznép összeadja alapon) terveznek habos-babos kastélyszállós, flancos esküvőt.

Sok kérdésben számít az anyagi dolog. Hiába írják valakinek, hogy költözzön el, ha nincs rá kerete.

2015. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ma pl olvastam egy kérdést az volt a lényeg h a másik testvér is kötelezhető a e temetési költségek megfizetésére.

A válaszadók meg pofátlan módon osztották a kérdezőt,h ő miért nem tud kfizetni egyedül egy temetést meg hasonló.


Felháboritó!

2015. jan. 31. 18:08
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem csak Téged! Egyes válaszolók csak szórakozni,kötekedni járnak ide! Sztem ezeknél több ment le egy pohárkával vagy éppen elvonási tünete van! Unatkozó egyének,akinek rossz házassága van,lehet két pofon között irkál. Ez számára az igazi kikapcsolódás!
2015. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha kapcsolódik a kérdéshez, igen, jó tudni némi belső információt, hogy az alapján lehessen válaszolni.

PL. ha valaki álomesküvőt akar és fel van háborodva, hogy a pasija meg nem. És kiderül, hogy egy vasuk sincs, az egyből más megvilágításba heklyezi a kérdést is...

2015. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem csak ebben a kategóriában. A Gyerekvállalás kategóriában jártál már? Na, hát ami időnként ott megy... :D De igazából a többiben is.

Viszont néha tényleg jogos, főleg amikor valaki 18-20 évesen előadja, hogy mennyire tele van a nemiszerve a szüleivel, és ő márpedig elköltözik, akkor muszáj megkérdezni, hogy van-e erre egyáltalán anyagi kerete, mert különben nem lehet neki normális tanácsot adni. Hiszen lehet, hogy tényleg megvan az ehhez szükséges bevétele, de ugyanígy simán lehet, hogy az összes jövedelme havi 10-20 ezer forint alkalmi munkákból, és hát akkor jóérzésű válaszoló felvilágosítja, hogy ennyiből nem fog tudni megélni.

2015. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én azt látom, sokan csak a dolgok pénzbeli oldalát látják, vagy akarják látni.

Elég kannibál megközelítés a az emberi kapcsolatoknak, problémáknak, - én is gondolkodtam már ezen, miért is van ez így?

2015. febr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem is zavar. Egyébként pont az esküvős téma érint, egyszer tettem is fel kérdést, de mindenkit csak az érdekelt, hogy most mennyi pénzem van.

Semennyi.

De attól még tervezni, tájékozódni lehet, normális fizetésből pedig egy esküvő pát hónap alatt összehozható. Persze értelmes választ senkitől nem kaptam.


Szerintem ez az egész arról szól, hogy ha valaki épp csóró, azt leszólják hogy ne akarjon semmit. Akinek meg van pénze, azt azért, hogy örüljön hogy van pénze és ne akarjon semmit.


Én is leléptem a szüleimtől, mert elviselhetetlen ott a légkör. Pénzem nem volt. Na és? Pénzt mindig lehet keresni :)

2015. febr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tényleg mindenhol a válaszadók a kérdezők pénzügyeiben túrkálnak!


még itt is: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszko..

2015. febr. 1. 09:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egyémben lehet, mert tök üres. Csóró vagyok ez van.
2015. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első! Tényleg a kastélyszállós kérdés marha nagy volt :)

Valami 5 millát akart kifizettetni a csaj a vőlegényével meg annak a családjával, meg hogy több száz ember kell, hogy őt ünnepelje :) Persze neki pénze egy szál se :D

2015. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!