Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik rendszeresen tartják az exfeleségükkel/férjükkel a kapcsolatot? Mi a véleményetek erről? Az új párotok mit szól ehhez?

Figyelt kérdés

Csak érdekel hogy ki áll ehhez a dolgohoz, és hogy aki tartja a kapcsolatot, és barátságba marad az exel, az miért csinálja, tehát akkor még szivesen látjátok az exeteket?

házasságra gondolok, tehát ahol már elváltak.



2015. jan. 31. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a tervem, hogy továbbra is elvégzem a házban a férfimunkákat. (Szerelések, csapok javítása, stb.) De a volt nejem se tartott rá igényt, az új feleségemnek meg rosszul esett volna, így azt ez csak terv maradt.
2015. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Nos,az én esetem elég kacifántos.

Nekünk van egy közös lányunk,így mindenképpen kapcsolatba kellett maradnunk.Az új páromnak és a volt élettársának is volt egy közös lányuk. Jóba vagyunk, még közös bográcsozásra is meghívtam nyáron a volt férjemet és a párom volt nejét. Ők valahogy egymásra találtak azóta, és már a babát tervezik.:D

2015. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én még hál égnek nem váltam, de két bnőm esetét tudom leírni neked, hogy miért maradtak jóban. Az túlzás, hogy barátságban, de jóban. Egy részt, mert így mindkettőjüknek könnyebb volt tovább lépni, más részt meg a gyermekeik miatt. Akinek így szintén könnyebb. Egyikük jelenlegi társa se szól hozzá semmi rosszat, mondjuk azt nem tudom, hogy mi lenne, ha nem lenne gyerekük, de ahogy a bnőimet ismerem szerintem akkor is megtartották volna a barátságot az exeikel. Én is tartom az egyik exemmel - nem volt férjem - a barátságot a mai napig, több éves kapcsolat volt, eleinte zavarta a férjemet, de hát szerintem eleinte mindenkit zavarhat ilyesmi szitu, az lenne inkább a fura, ha nem így lenne.
2015. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha van közös gyerek, az erős kapcsolatnak számít. Muszáj tartani a gyerekkel kapcsolatos dolgok miatt a kapcsolatot. Szerencsére a mai világban mindennapi eszköz a telefon ami teljesen megfelelő megoldás erre. A gyerek harmóniáját nem szabad feláldozni a szülők szakításának oltárán.
2015. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha közös gyerek is van, mindenképp fontos lenne normális kapcsolatot kialakítani és nem marakodni, és ezt az új pár(ok)nak is el kell fogadni.

Ha nincs közös gyerek, akkor is jobb a békesség, de ott már nyilván kevésbé problémás, ha minden kapcsolatot megszakítanak a felek.

Nemrég olvastam erről egy cikket, én nem vagyok érintett.

2015. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van gyerek akkor a kozos dolgok a gyerekre korlatozodnak. Ha nincs akkor en nem tudom mi temam lehetne az exemmel...? Pont semmi ezert egyikkel sem tartom a kapcsolatot.
2015. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Attól még,hogy van gyerek felesleges a szoros,telefonos kapcsolat az exel.Nekünk két gyerekünk van,csak email-ben tartjuk a kapcsolatot,az is,kb 6 havonta,ha előfordul.A gyerekeket szokta hívni telefonon,elmesélik mi van velük,tehát nekem már semmi beszélni valóm nincs vele.
2015. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
olyan eset érdekelne amikor nincs gyerek. Hogy aki tartja a kapcsolatot az miért van? gondolom csak igényli akkor az exének a társaságát.
2015. jan. 31. 19:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyerek es ugy tartjak a kapcsolatot, az egy erdekes felallas... kerdes milyen gyakran es milyen jellegu kapcsolatot apolnak? Hetente, havonta keresik egymast vagy csak mikor osszefutnak beszelnek kicsit es mennek tovabb, az utobbit el tudom kepzelni, ha veletlen talalkozok az exemmel valtunk par mondatot, ennyi. Ha ennel tobb akkor meg nem valtak el... Ez az en velemenyem.
2015. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom magad miatt kerdezted, mert talan a a parod az exevel szorosabb kapcsolatot apol!? Ez Rad nezve nem csak kellemetlen, de megalazo, ha igy van. En ateltem hasonlot es ha szolni mertem En voltam a feltekeny meg a hulye, Ma mar tudom, ha valami tenyleg le van zarva es vege egy kapcsolatnak erre nincs szuksege egy normalis embernek.
2015. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!