Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti örültök ruhának,...

Férfiak! Ti örültök ruhának, mint szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés

Barátomnak valami ruhadarabot vennék ajándéknak, általánosságban a férfiak szoktak örülni ha valamilyen ruhát kapnak?


Köszi a válaszokat, légyszi írjatok kort és nemet is :)


2015. jan. 31. 19:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én örülök, mert számomra fontos az öltözködés, ha ő is hasonlóan vélekedik, szerintem ő is értékelni fogja. F/21
2015. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha ad magára és szeret öltözködni, akkor igen. Viszont ha valami elvont kocka, nem hiszem.


Én speciel szoktam örülni neki!


21/F

2015. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minden praktikus ajándéknak örülök. Ha éppen ruhára van szükségem, akkor annak is.
2015. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze! Igazából én még a karácsonyi zokniknak is örülök, nemhogy valami másnak mint ing vagy nadrág.
2015. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól függ. A férjemnek vettem már Levi's farmert, jó minőségű, meleg pulóvert, nagyon örült nekik. Tegyük hozzá, hogy ő maga gyakran hónapokig tétovázik, hogy vegyen-e magának ruhát (nem az ár miatt, csak nem szeret próbálgatni), így számára tényleg megkönnyebbülés neki, ha kap... :D


Édesapám hasonló típus, ő sem szívesen vásárol magának, de kifejezetten örül, ha kap, mert le van róla a gond akkor.

2015. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát az én párom egy elvont kocka, de még ő is örül a ruháknak :)
2015. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A párom örül, ha olyat kap amire szüksége van, vagy ami tetszik. Lehet az zokni, póló, kabát, akármi. Ha olyat vennék, ami csak nekem tetszik és rá akarom erőltetni, kerek-perec megmondaná, hogy nem tetszik neki és nem is hordaná.
2015. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

41 éves férfi vagyok és nem örülnék neki.

Egy-két dolgot leszámítva szeretek mindent magam kiválasztani, felpróbálni, úgyhogy egy pulóver már nem szerencsés ajándék nekem. Sál, kesztyű, esetleg ing még belefér.


De lehet, hogy én vagyok nagyon különböző az átlagtól: nekem nagyon nehéz ajándékot adni, mert ami kell, azt egyszerűen megveszem magamnak. Épp ezért mindenkinek szoktam mondani, hogy ne gondolkodjon sokat az ajándékomon, egy üveg ital nekem tökéletes minden alkalomra.

2015. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az utolsóval értek egyet!

Ami ruha kell, azt praktikusabb, ha megveszem saját magamnak.

(Nem vagyok sem debil sem béna, hogy más vegyen nekem ruhát, ráadásul a saját ízlése szerint.)


Viszont azt nagyon utálom, ha egy nőnek nincsen semmi ötlete,

és a könnyebbik utat választja, azaz letudja a szülinapot egy ruhadarabbal.


Amúgy van egy mondás, hogy igényes ember nem ajándékoz "praktikus/szükséges" dolgokat, mert azok nem emelik az ünnep fényét.

Milyen szülinapi ajándék már, egy zokni, egy nyakkendő, vagy egy pulcsi???

Ha már végképpen semmi ötlete nincsen az illető hölgynek, akkor hozzon egy üveg italt...


49/F

2015. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Amúgy van egy mondás, hogy igényes ember nem ajándékoz "praktikus/szükséges" dolgokat, mert azok nem emelik az ünnep fényét.

Milyen szülinapi ajándék már, egy zokni, egy nyakkendő, vagy egy pulcsi??? "


Ilyen mondás nincs.


Az emberek különbözőek, én pl. elsősorban a praktikus dolgoknak örülök. A világból ki lehet viszont kergetni egy üveg likőrrel, borral vagy valami dekorációs csecsebecsével.

Egy szép pulóvernek tudok örülni - ha nem tetszik annyira mégsem, hát mégis ki lehet cserélni olyasmire, ami igen. De megmondom őszintén, velem eddig összesen egy pár vastag, benti zoknival fordult elő, hogy a színe nem nyerte el a tetszésem, azt persze nem cseréltük le.


A másik meg az, hogy értelmes ajándékozó a másik ízlését veszi figyelembe és nem a sajátját...

2015. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!