Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti örültök ruhának,...

Férfiak! Ti örültök ruhának, mint szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés

Barátomnak valami ruhadarabot vennék ajándéknak, általánosságban a férfiak szoktak örülni ha valamilyen ruhát kapnak?


Köszi a válaszokat, légyszi írjatok kort és nemet is :)


2015. jan. 31. 19:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok és imádok vásárolgatni, amellett elvont kocka is vagyok .., így igaz estefelé, éjjel de mindent megveszek magamnak és célirányosan tudom is a méreteimet zokni, ing, póló, pulcsi, boxer, zakó, farmer minden még a nyakkendőket is villámgyorsan megkötöm, hogy lássam mit is veszek. ;D


Kiskoromtól nekem is vásárolgatták a ruhákat, de olyan 18-19 "körülnél", ami ruhát kaptam azt mind megköszöntem hálásan és tiszta szívből és automatikusan nyomatékosítottam, hogy "ez a ruha szuper és jól is áll fogjuk rá rajtam, de ez most itt marad, tehát nem viszem el, nincs rá szükségem."


Szinte 1 év alatt villámgyorsan leszoktak erről a ruhás ajándékozásról. Hozzáteszem mindenféle ajándékot elutasítok, beleértve a születésnapi tortát is. Amint kedvem szottyan bármire, arra tekerem a kormányt és 20 percen belül megszerzem magamnak.


A legjobb születésnapi ajándék számomra: szüleimnél iszom 2 nescafé 3in1 kb 2 óra hossza alatt (ami 2-3 hetente 1x amúgy is megtörténik) és beszélgetünk kicsit ezalatt és ennyi.


Tehát konkrétan se ruhának nem örülök, se semmi másnak!! ;DD 30F

2015. febr. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

23:04

"Ilyen mondás nincs. "


Pont olyan vagy, mint az a sültparaszt aki meglát egy zsiráfot, és

erre azt mondja, hogy "ilyen állat pedig nincs is".


Gratulálok a 30-as IQ-dhoz!

2015. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez simán férfitól függ. Öcsém pl. szeret ruhát kapni, mert tudja magáról, hogy nincs túl jó ízlése, és nem is szeret próbálgatni. Így kb. úgy lesz cucca, ha veszünk neki.


Párom viszont pl. nem szeret meglepetésként ruhát kapni, mert elég válogatós - de mondjuk nála úgyis az van, hogy megbeszéljük, ki mit kér, és ha van szüksége vmi ruhára, akkor megvesszük.

2016. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!