Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagy az unoka...

Szerelmes vagy az unoka tesomba. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Nagyon kozeli kapcsolatban allunk egymashoz. Nem reg elkezstunk azzal hulyulni h egyutt vagyunk stb. Es bele gondoltam milyen lenne vele. Aztan azt almodtam hogy csokolozok vele. Mikor vele aludtam akkor ejszaka arra keltem hogy a derekam fogja es meg sok mellek dolgok miatt bele szerettem. Mit tegyek.?


En : 16 L, ő: 17 fiu



2014. nov. 8. 22:10
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
68%
Próbáld meg jó gyorsan elfelejteni.
2014. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Probaltam. De nem megy. Eddig csak nala ereztem ilyet.
2014. nov. 8. 22:16
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Ne aludj vele egy ágyban, de még egy szobában sem.

Ismételgesd magadban: tabu. Tabu. Tabu.


Tanulj meg uralkodni magadon.

2014. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális hogy egy ágyban alszotok, ezt sürgősen meg kell szüntetni. Gondolj ebbe is bele: megtörténik, aztán jön a szégyenérzet, mert ez szégyellnivaló. Ha pedig ő tovább meséli a haverjainak, még ki is derül és visszajut a családhoz, na akkor lesz igazán okod szégyenkezni, család, barátok, ismerősök előtt.
2014. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nincs lehetosegunk kulon aludni. :( es o is szeret engem..
2014. nov. 9. 12:39
 6/21 anonim válasza:
91%

Ha a másod unokatesód akkor törvényileg nincs vele gond...

de ha nem akkor nem nagyon kéne híresztelni...

2014. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mindig van külön szoba, vagy másik ágy. Addig forszírozzátok, amíg nagyon rosszat fogtok csinálni!

Igenis szólj a szüleidnek, hogy nem szeretnél többet vele aludni.

Családtag.


Vedd elő az eszed, és arra hallgass!

2014. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm az unokatestvérét vette feleségül (nem másod-), tehát azt is lehet, csak nem lehetett gyerekük. Engedélyhez kötött dolog. Aztán rájöhetett, hogy ez hülyeség volt, mert valamilyen ürüggyel elvált.

Miért nem tudtok külön aludni?

2014. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nincs kulon szoba..velunk lakik vele kell aludnom..o is szeret.de nem.mondtam el neki
2014. nov. 9. 21:06
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes a szitu, ha tényleg igaz és nem csak "trollkodsz".


Próbálj meg más srácokkal ismerkedni, hátha találsz valaki olyat, akibe annyira belezúgsz, hogy elfelejted az unokatesódat.

Egyébként bocsi, de én a szülőket se értem, hogy hogyan lehet két ennyi idős, ellenkező nemű unokatestvért egy szobába és ráadásul egy ágyba dugni! Ez nagyon gáz...

2014. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!