Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki olyan aki...

Van itt valaki olyan aki elveszítette az édesanyját amikor körülbelül 20 éves volt?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert nem ismerek magamon kívül egy ilyen embert sem és megpróbáltam már mindent hogy jobb legyen, de akármilyen tanácsot hallok, vagy okítást akár pszichológustól (akinél egyszer voltam) teljesen mind1 mit mondanak csak az jár a fejembe hogy neki nem kellett ezt átvészelnie és egyre jobban fáj nagyjából.


Aki átélt ilyet szánjon már meg priváttal, tudom nem kellemes téma, előre is köszönöm


2015. febr. 2. 02:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen. Most vagyok 28. Én nem lettem se alkesz, se drogos. 4 gyönyörű gyerekem van, azt sajnálom, hogy nem ismerheti őket. Csontrákja volt, amputációval, áttéttel, szenvedett nagyon. Most is még csak 65 éves lenne.
2015. febr. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Férjem édesanyja most hunyt el.28 a Férj.anyuja tegnap lett volna 52.ismerősöm 15 éves korában vesztette el édesapját.Apukám is 10 volt,mikor meghalt az anyukájuk.2 bátyja volt,ők 15 es 17 évesek voltak.
2015. febr. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
20 éves koromra anyámat, apámat, nagyszüleimet....elvesztettem. Senkim se maradt
2015. febr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rózsa Noémi válasza:
Csak az idő segít, semmi más. Én 38 éves voltam, anyukám a 70-et töltötte, de még élhetett volna 10-15 évet. Az idő múlásával kicsit mindig könnyebb lesz. Részvétem :(
2015. febr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 21 voltam.
2015. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem segít az idő. Néha jobb, de néha nagyon rossz. Én szerencsére nem ennyire fiatalon, hanem a harmincas éveimben vesztettem el mindkét szülőmet, de ugyanezt érzem, mint a kérdező. Csak inkább nem beszélek róla senkinek, mert rájöttem, hogy üres szavakat kapok, de igazán nem érti meg senki, mit érzek.
2015. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!