Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert jelolget apam melltartos...

Tóth V. kérdése:

Miert jelolget apam melltartos kepu illetve ismeretlen kulfoldi noket facebookon?

Figyelt kérdés

Szoval,az egesz ugy kezdodott,hogy apam kijott Irorszagba dolgozni egyedul es anya,az ocsem es en otthon maradtunk.Egy ido utan feltunt apam ismeroseinek,hogy egyre tobb r*b*nc*s kinezetu no lesz apam ismerose,errol szoltak is anyumnak,aki kerdore vonta apamat,de o azt kamuzta,hogy a nok jeloltek be ot es fogalma sincs,hogy kik ezek.Aztan ez a dolog annyiban is maradt.

Viszont mostmar mi is kijottunk,es apam minden nap itthon hagyja a mobiljat es napi szinten kapja az ertesitoket,hogy ilyen bugyis/melltartos kepu nok jelolik vissza,stb.Plusz regebben amikor kolcsonadta nekem a mobiljat par hetre akkor a bongeszoben lattam az elozemenyeket ami tele volt p*rn*val.

Az anyukam nem latja a bongeszos elozmenyeket,de most finoman szoltam neki a nocskekrol.

Szerintetek jol tettem es ezutan mit erdemes lepni?



2015. febr. 2. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Pasiból van, érdeklik az ilyen képek. Nézni szabad, abban nincs semmi :)

Ha lenne miért aggódnotok, nem hagyná otthon a mobilját és főleg nem adná kölcsön! És főleg mindig ki lenne lépni fb-ról, nem maradna belépve :)

2015. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
magyar pasi kulfoldon is csak magyar marad, hajtja a qurvaver.
2015. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat igen,viszont ha elvileg annyira szereti anyamat akkor 1,eszebe sem jutna ilyeneket nezni.2,nem hazudta volna azt,hogy ok jelolik be ot.
2015. febr. 2. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb dolog: sose kémkedjetek a hozzátartozóitok után. Nem kell vele foglalkozni és kész. Aki meg facebookon csajozik az megérdemli amit kap.
2015. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, miért nem melltartó nélkülieket jelölget...
2015. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Plusz regebben amikor kolcsonadta nekem a mobiljat par hetre akkor a bongeszoben lattam az elozemenyeket ami tele volt p*rn*val. "


Ez azt jelenti hogy nem csalja meg anyadat, hiszen ha volna kivel, akkor feltehetoen nem nezne annyi poreszt.

2017. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!