Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék olyan barátokat...

Hogy tudnék olyan barátokat szerezni akik nem használnának ki? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy nincsenek barátaim. Akiket annak hittem azok csak akkor keresték a társaságomat, amikor egy lelki szemetesláda kellett nekik, de engem már nem voltak képesek végighallgatni. Az önbizalmam egyenlő a nullával és nem tudok új emberekkel ismerkedni, mivel nem érdekel a mértéktelen bulizás. Sokan emiatt túl komolynak gondolnak, a barátaim pedig elhagytak, mivel eléggé gondterhelt vagyok. Nagyon tanácstalannak és magányosnak érzem magam.

16 éves lány


2010. febr. 9. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

vannak olyan "visszafogodtabb" emberek is mint Te, csak rájuk kell találni. A barátok nem hagynak el gondban sem, szóval szerintem merj tovább barátkozni. Kevés az életre szóló barát, ezt tapasztalatból mondom. Próbáld meg az általános iskolás kapcsolataidat felújítani. Lehet érdekes ember az is aki nem szeret bulizni.....pizsi parti, beülős helyek, teázók, iskolai klubbok, szakkörök, tánc tanulás.....de otthonülős ne legyél, mert ahhoz fiatal vagy!

Ha esetleg van tesód, hozzá is csatlakozhatsz, lehet h az idősebbekkel jobban megértitek egymást.

Ne keseredj el, mindenkinek van rossz időszaka, de nem szabad elmerülni a trutyiban....

2010. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia nagyon sajnállak én is így vagyok sajnos.

Régebben rengeteg barátom volt legalábbis annak hittem őket mostanra az igazi barátok maradtak meg ők vannak kb 4 en és kölkcsönösen segítünk egymásnak meghallgatjuk egymást stb.


Az a helyzet ,hogy nehéz újakat találni mert az én korosztályom sajnos olyan ,hogy csak a buli a pia a drogok a lányok ....


Így igazából nem járok el sok helyre mert látom mire kellek.

Szerintem emiatt ne szomorkodj talán az osztálytársaid segíthetnek esetleg a szüleid?A középiskolában majd biztos ,hogy lesznek igazi barátok is.


19/f

(ha gondolod írj privát levelet és beszélgethetünk úgy:)

2010. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, én sem szeretek bulizni, és engem is túl komolynak tartanak, nincs is sok barátom. De nem veled van a baj, te ilyen vagy, ez ellen nem kell tenni, mert majd összeismerkedsz olyanokkal, akik ugyanilyenek mint te! Nekem is sok időbe telt mire megtaláltam a legjobb barátnőmet, aki ugyanolyan mint én! Rajta kívül nincs barátom, kerülnek az emberek, de nem gondolom,hogy magamon kellene változtatnom!

Esetleg adj fel hirdetést, amiben levelezőtársat keresel vagy ha van vmi hobbid keress ilyen klubot... De szerintem csak az idő fog segíteni, mert majd tök véletlenül fogsz találkozni egy olyan csajszival, akiben igazán megbízhatsz!)

2010. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ismerős probléma... Velem is ez volt, amíg nem tudtak vmit, vagy segíteni kellett jó voltam, aztán nagy ívben tojtak rám. Túl komolynak mondtak, mert nem buliztam velük, nem voltam minden hétvégén részeg, és nem is cigizem. Egyszer csak betelt a pohár és teljesen új körökbe kezdtem járni. És megváltozott minden:) Szóval az hülyeség, h azért nem tudsz barátkozni, mert nem érdekel a mértéktelen bulizás, biztos vannak arra is hasonló érdeklődésű emberek, mint te. Akik pedig elhagytak, mert túl gondterhelt vagy, nem is igazi barátok, ponthogy melléd kellett volna állniuk a bajban. Szóval ne add fel :) Hajrá:) L/17
2010. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azok akik elhagytak azok voltak az általános iskolás illetve óvodás társaim. A mostan ostálytársaimmal pedig nagyon különbözünk, és a szüleimmel pedig rossz a kapcsolatom.
2010. febr. 9. 20:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Én teljesen átérzem a helyzetedet!:( Énis ugyanigy vagyok! és szintén 16 éves lány! én sem járok bulikba, mivel nem iszok, illetve nem is cigizek, azért meg feleslegesnek tartom az eljárást h nézzem a többieket ahogy részegre isszák magukat! engemis komolynak tartanak, illetve szinte mindenki átvágott, igy már bizalmam sincs! persze akkor én is jó voltam mikor nekik segiteni kellet!:S

de viszont szerencsésnek mondhatom magam, mert én találtam egy személyt aki hasonló mint én!:) söt az ikerléleknek tartjuk egymást! nagyon jól kijövünk, mindig segitünk egymásnak! ugy gondolom h sikerült találnom egy igaz barátot!:) és szerintem te se add fel! biztosan fogsz találni te is egy hasonlót!:)

2010. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt h hogyan tudnál szerezni nemtudom!:S én pl. egy chates oldalon ismertem meg a mostani legjobb bnöm... próbálj esetleg te is ilyen helyeken ismerkedni! vagy valami levelezőtárs keresőn! az előző voltam!:)
2010. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nah úgy látom sokan vagyunk egy cipőben. De nem adom fel, csak lesznek még :)

Gimiben kamaszkor miatt is sokan megváltoznak, más társaság stb, én a legjobb bnőmet így vesztettem el akivel pici korunk óta sülve-főve együtt voltunk.

2010. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az utolsót erősíteném meg,sokan vagyunk ugyanabban a cipőben.Nem bulizok,nem piálok és nem cigizek.Igaz barátaim sose voltak,csak olyan érdekkapcsolatok,persze nem az én részemről...Nem kocsmába meg diszkóba járok,hanem nyelviskolába,kötetbemutatókra,meg szavalóversenyre közönségnek....barátfronton ugyan nem túl rózsás még mindig a helyzet,de a műélmény olykor garantált...Kérdező nyugodtan megkereshet privátban,ha ismerkedni szeretne!21/L
2010. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 moiloli válasza:
Ha irsz nekem emilt én szivesen barátkozom:3 loveholiku kukac gmail. com 17L
2011. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!