Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta másik városban élek a...

Amióta másik városban élek a munkám miatt (350km), miért ingerült ha felhívom, miközben elötte, amikor együtt laktunk ez soha nem volt gond? Miért kell így elhatárolódnia?

Figyelt kérdés
3 éve élünk együtt,de nekem a munkám miatt másik városban kellett mennem,így némiképpen távkapcsolat lett,mert jó esetben hetente,2 hetente találkozunk egymással.Amikor én is ott dolgoztam,akkor napközben is felhívtuk egymást,vagy délelött vagy délután.Többnyire ő hivott engem,mert én soha nem akartam zavarni,de rájöttem hogy valójában nem zavarja,hogy ha én is felhívom.Azóta pedig nem örül,úgy nekem,pedig most több indok lenne arra,hogy beszéljünk egymással,hiszen nap végén nem látjuk egymást.Szóval nem értem,nagyon rosszul esik,mert én aligvárom hogy halljam a hangját.Mindig ingerülT,pl ma is felhívtam,mondta hogy sok munkája van,miközben hallottam,hogy az étkezőben van és eszik kávézik.
2015. febr. 2. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolatban eltávolodnak érzelmileg az emberek, ezért olyan szar.
2015. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
" eszik kávézik" Ezt még akkor is szoktuk, ha elborít a munka... Ne telefonálj túl sokat. A távkapcsolatot túlélik az igazi kapcsolatok, sőt gyakran felfrissülnek a távolságtól, a nem igaziért meg nem kár. Ne erőszakosodj a telefonokkal..
2015. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ma 16:09


Nem erőszakoskodom a telefonnal,amikor együtt voltunk és tudta,hogy este találkozunk,nem vette annak ez a furcsa,most pedig igen.Számomra ez az érdekes,pedig ilyen esetben,pont hogy jobban kellene örülnie neki.Szerintem....

2015. febr. 2. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy haragszik azért, mert elvállaltad a távoli munkát. Mennyi ideig leszel távol?
2015. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!