Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne elköltöznöm amint...

Miért kéne elköltöznöm amint valami nézeteltérés van a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Az itteni válaszolóknak van az a része, aki BÁRMILYEN problémára azt tanácsolja, hogy "költözz ez oszt kész".. Én pl írtam ki egy kérdést, hogy miért kell ERŐLTETNI a családi programokat állandóan. Több válasz is arról szólt, hogy az a normális ha valaki a családjával van, és milyen fontos a jó kapcsolat a szülőkkel, és akkor költözzek el. Nem érzitek ebben az ellentmondást?

Szerintem a jó kapcsolat nem arról szól, hogy mosolygunk egymásra bármi van, hanem arról, hogy ha gond van akkor tudunk megoldást találni, nem kell senkinek elmenekülnie.


2015. febr. 2. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
az itteni válaszolók szerint 16 évesen már el kell menned dolgozni és hazaadni havi 50 ezret, 18 évesen pedig már illene elköltözni mert már felnőtt vagy.. :D ne foglalkozz az ilyenekkel..
2015. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16 év fölött takarodjon az ember dolgozni és külön költözni, 16 alatt pedig kuss a neve otthon, ne szóljon semmit, örüljön hogy kap kaját. Nem értem az ilyen hozzáállású embereket :/ Tényleg erről szól nekik a család?
2015. febr. 2. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
első azért azt ne felejtsd ki, hogy 30 éves kor alatt, ha nem szabad szülni és akkor is csak abban az esetben, ha van pár millió megtakarításod, mert úgyis elhagy a pasi
2015. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
mondd meg nekik hogy utálod a családi programokat, nem fog nekik tetszeni de dolgozzák fel, vagy kiállsz magadért vagy eltűrsz.
2015. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ejj, hát pont azt akartam írni, amit az első :)))
2015. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek kajak igaza van :D :D
2015. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, mindenfajta kapcsolat akkor jó, ha a problémára lehet megoldást találni. A családi programok meg néha valóban unalmasak, de az összetartozást ilyen formális eseményekkel is lehet erősíteni.
2015. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbben csak dobigálnak ezekkel a szavakkal, holott igencsak "jó" következménye lehet...
2015. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolatos kérdéseknél is ez van. Ha a lány bizonytalan és "éhezik" a szeretetre, törődésre, akkor már el kell hagyni mert csak ki fog sajátítani és birtikolni akar - még véletlen se az hogy próbáljuk meg segíteni hogy magabiztos legyen meg kitartani mellette. Van valami apró gond, és az van már rögtön, hogy szakítsanak, váljanak el, hagyják el a másikat, ahelyett hogy segítsenek egymásnak. Szomorú.
2015. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!