Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldás,...

Mi lenne a legjobb megoldás, ha még szeretnék neki adni egy esélyt, hogy változzon?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hétben férjemmel megromlott a kapcsolatunk. Az egész oda vezethető vissza, hogy 5 hónapja lett rendőr. Úgy 2 héttel ezelőttig nem is voltak problémák, de mostanában rajtam vezeti le a feszültséget. Ha valami nem tetszik neki, vagy nem úgy van, ahogy ő akarja, már rögtön én vagyok a rossz. Van egy 7 éves kislányunk és néha még vele is szokott így viselkedni. Számtalanszor mondtam már neki, hogy akármi van, nekem elmondhatja, most is emlékeztettem rá, ő pedig annyit válszolt hogy ha még van is gondja azt miért pont velem kéne hogy megossza stb. Ha úgy van a beosztása, hogy késő este ér haza, még elvárja, hogy ugráljak neki.

Pedig ezelőttig teljesen normális volt, akárhogy próbálkozom, nem mondja el, hogy mire fel ez a nagy változás.


2015. febr. 2. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok érdemben segíteni, csak sajnálom. :/


Mitől bolondult meg? Mondott valami okot? Beszélget még veled?

Van hobbija, amivel levezeti a feszkót? Szereti a munkát? Nem lenne jobb, ha otthagyná, keresne mást?

2015. febr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz rajta! Épeszű ember nem megy el rendőrnek. Nem fog megváltozni. Most le lehet engem pontozni, de több rendőr ismerősöm van, mindegyiknek van valami defektje.
2015. febr. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kettesnek igaza van. Én egy rendőrt sem ismerek, aki épelméjű lenne, vagy, ha az is volt, ne vált volna hatalommániássá...
2015. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több rendőr ismerősöm is van. Még a legszendébbnek is lett idővel szeretője.......
2015. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 simad ***** válasza:
Rendőrnő az álmom
2021. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!