Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Újból összejöttem az exemmel,...

Újból összejöttem az exemmel, de neki már közben gyermeke is született a barátnőjétől. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Én eddig is szerettem és most is szeretem. Ő szakított velem, mert megismerte a mostani barátnőjét és akkor őrülten beleszeretett és az szinte azonnal teherbe is esett, fél éves a lányuk. Azt mondogatja, megbánta, hogy elhagyott, szeretné megint megpróbálni. A hétvégén túlságosan is belemelegedtünk a nosztalgiázásba és együtt töltöttük a szombat délutánt. Most nem tudom mit érzek. Nagyon örülnék, ha megint egy család lehetnénk, de bántanak is a történtek és az is, hogy megcsalta a barátnőjét velem.
2013. júl. 1. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan nálatok, mint egy ping-pong játék. Először elhagy téged a csajért, most meg elhagyná a csajt érted?

Én a helyedben keresnék egy másik ping-pong labdát, amelyik csak az én térfelemen pattog.

2013. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Páros lábbal valagba rúgni!Ez a pasi nem egy főnyeremény.
2013. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Majd neked is csinál egy gyereket, aztán keres egy harmadikat.


Van egy lánya, azt szeretnéd ha elhagyná miattad? Vagy ő szeretné ezt? Ez a pasi szerintem nagyon felelőtlen...

2013. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Megunta a babasírást, mi?


Hosszú távra nem terveznék egy ilyennel.

2013. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer elhagyott egy másikért,megfogja ujra tenni és elhagy egy harmadikért!Keress normálisa pasit,aki komolyan vesz téged.
2013. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy jöttél menj is a francba! Ez lenne rá a válaszom!
2013. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős.
2013. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól ki fog téged használni, utána meg visszamegy a családjához. Csak ennyi értéket adsz magadnak?
2013. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%

mindenki azt javasolja a kérdezőnek,hogy ne,ne ne !

-de tényleg nem érti őt meg senki ?

hisz világosan leírta,hogy ezt a pasikát cereti.

2013. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne.Ha akkor elhagyott azért a másikért,+gyerek is született,így tényleg felejtős,egyáltalán nem bíznék benne.


A gyerek amúgy nem probléma,de így igen!

2013. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!