Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kibírnátok így 3 hónapot?...

Kibírnátok így 3 hónapot? Feleségemmel csak hetente,2 hetente fogunk tudni találkozni pár napot.

Figyelt kérdés
3 hónapig,jó esetben hetente vagy 2 hetente tudunk majd találkozni párnapot.Igaz ez idő alatt 1 millió forintal leszünk "gazdagabbak".De már most nagyon rossz,hogy itt kel hagynom,pedig még el sem indultam.3 hónapot kilehet bírni ugye,hogy ne távolodjunk el egymástól?Kicsit tartok tőle,mert nagyon fog hiányozni.Minden este fogunk beszélni,és ha minden jól megy,akkor hetente tudunk találkozni,rosszabb esetben 2 hetente.
2015. febr. 5. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

3 honapot boven.


Friss hazas vagy, mi? :) Tiz ev mulva meg orulnel is neki :)

2015. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A férjem 5-6 hetente tudott hazajönni, de mindketten kibírtuk. Ha szeretitek egy mást, és bíztok egymásban, akkor nem lehetetlen.
2015. febr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha ennyi idő alatt eltávolodtok egymástól, akkor ez a kapcsolat annyit is ér!

3 hónap az semmi. Ha 3 évig kéne így élni, az már más, de pl. akinek a férje kamionos vagy tengerész vagy az olajiparban dolgozik, az még ennél is ritkábban látja.

2015. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Friss házasok vagyunk igen.Elvileg majd ő fog hozzám jönni "látogatóba" hetente vagy 2 hetente 2-3 napot.Mivel nekem sok munkám lesz,nekem nem lesz időm hazajönni hozzá.

Amúgy én bizom benne,ő is bennem,nem arről van szó,csak egyszerűen hiányozni fog.Eddig max 2 napot voltunk távol egymástól.Amúgy szerintem,ő jobban bírja nélkülem,mint én nélküle,meg hát ugye,ő marad a megszokott közegében,azért is lesz könnyebb neki.

2015. febr. 5. 09:08
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
1-es!:)))milyen 10,lesz az még kevesebb is:))te meg élvezd ki ezt a 3hónapot de nagyon:)))
2015. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ki fogjátok bírni hidd el főleg, hogy kintre terveztek.


5. Erről egy vicc jut eszembe.

Ifjú férj anyóséknál ebéd közben hízeleg a feleségének, meg a kedves mamának.

-Jaj, életem, pont olyan gyönyörű vagy mint az édesanyád.

Pár év múlva vita közben: -Ne legyél már olyan mint az anyád!

10 év múlva: -Pont olyan hárpia vagy, mint anyád!

2015. febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Mi 5 évet bírtunk ki így mielőtt összeköltöztünk. Egyszer sem csaltuk meg egymást vagy távolodtunk el a távolság miatt. Sokkal jobban értékeltük az együtt töltött időt, mint sok más pár. Ha nehézségünk volt, az sosem a távolság miatt.
2015. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fél lábon guggolva is röhögve ki lehet bírni, ha a kapcsolat erős. :) Kitartást!
2015. febr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Majd én vigyázok az asszonyra 😊
2020. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!