Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon összeves...

Mit csináljak? Nagyon összevesztem a párommal

Figyelt kérdés

Hazaértem és kicsit elegem lett hogy mindig én főzzek mossak takarítsak és nem mozdul meg. Ő meg hozzám vágta hogy ennyi dolgom van mint nőnek hogy ezeket megcsináljam és ha nem főzök akkor én vagyok a gyerek és költözzek haza, holott én nem láttam soha főzni. A söprésre is elöadta hogy 3 perc alatt megvan holott egyszer se láttam a kezébe a seprűt. "idióta, te nagyon hülye" stb hagyta el a száját.

Neki ezekszerint semmi dolga nem lenne? Kiborultam és engem nEz hülyének holott ő nem mozdul meg


2015. febr. 5. 16:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Dolgoztok mindketten?
2015. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Ha jól értem mindketten dolgoztok, de neki mégoösszejött egy ingyencseléd is.

Én főznék és mosnék, de csak magamra. Rá nem.

2015. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%
Ne is csinálj semmit egy hétig!Azután megérti!Hidd el,hatásos!!
2015. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Igen dolgozunk. És arra érek haza hogy ő meg fekszik...

Ha meg akartam védeni magam akkor ennyit kaptam hogy "kussoljál!"

2015. febr. 5. 16:36
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is költözz haza.De elötte add a kezébe a seprűt söpörj és főzz magadra te idióta,és csapd be magad után az ajtót.ha már igy beszél veled mint a ronggyal kár energiát fektetned bele.
2015. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%
Nem oké, ahogy beszél veled. Pár napra magára hagyhatnád...
2015. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem fogom megérteni, mit akarnak a nők az ilyen hulladék pasiktól. Még csak most lett eleged? Alapból nem szabadott volna kiszolgálni egy ilyen életképtelen óriáscsecsemőt, akinek még a pofája is mocskos.. Mondanám, hogy lépj ki a munkából, és akkor valóban a te dolgod lesz a házimunka, de ilyen ember mellett ne legyél anyagilag kiszolgáltatott.. Az ilyeneket hátra kell hagyni és szánni a következő nőt, aki szóba áll vele.
2015. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
65%
nem értem, aki ilyen idióta, azon nem zavartak más dolgok is eddig?? dehogy normális.. de ezt te is tudod. nem értem minek vagy egy ilyen unintelligens emberrel, aki semmibe vesz
2015. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 xyasdd ***** válasza:
55%
Ez régen rossz ha már igy beszél veled. Amikor még csak jártatok nem beszélt igy sosem? eléggé félreismerhetted ha elötte még sosem tett igy. Aki igy beszél egy nővel szerintem nem érdemli meg őt.
2015. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Még csak járunk. Fiatalok vagyunk.

Nagyon rosszul vagyok

2015. febr. 5. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!