Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a párommal és a...

Összevesztem a párommal és a halott anyját szidtam. Nagyon mérges most rám aminek nem értem az okát hiszen nem tartotta az anyjával a kapcsolatot. Mit tegyek, hogy kibéküljön velem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 09:23
1 2
 1/15 Kócos boszorkány ***** válasza:
91%
Attól, hogy nem tartották a kapcsolatot, még rohadtul illetlen dolog bárkinek is az anyját a szádra venni káromkodás formájában. A saját pároddal szemben ez triplán undorító!
2013. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Hú ilyet én is csináltam. Nem szép dolog más anyját szídni, pláne ha az már halott.

Kérj tőle bocsánatot!!!

Mielőtt elhagy.

2013. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már kértem tőle többször is de hiába.
2013. szept. 14. 09:31
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Élő anyát sem szidunk, pláne olyanét akit szeretünk. Gondolom neked sem esne jól ha a tiedét szidnák.
2013. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Másnap mar köszönni se köszönnek neked az tuti.
2013. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kócos boszorkány ***** válasza:
100%

*Már kértem tőle többször is de hiába.


Tudod, hogy miért? Mert a választ is megírtad rá:


*Nagyon mérges most rám aminek nem értem az okát


Ha még magad sem látod be, hogy másnak az anyját nem illik a szádra venni, akkor vajon mennyire lehettek őszinték a bocsánatkéréseid?

2013. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatalmas, szívébe zárt sebbe rúgtál bele. Az, hogy "nem tartotta a kapcsolatot" még mélyebb sebre utal, hiszem jóvátehetetlenül bánja ezt. A bocsánatkérés nem lesz elég- szünet kell - és ha megnyugodott, mondd el, hogy nagyon megbántad, ostoba indulatos szavaidat.
2013. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszéltem apukámmal 15 évig a halála előtt, mert részeges volt, és verte a családot. Mégis az apám, és ezt tisztelem benne. Ha valaki szidja, legyen az bárki, akár az anyám is, a mai napig kikérem magamnak. Pont, mert az apám volt. Az egyetlen.
2013. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Hülye paraszt vagy,és még neked van barátnőd?Szánalmas egy csicska...remélem elhagy :D
2013. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Megérdemelnéd,hogy jól szájbarugdossanak ezért.Más anyját SOHA nem szidjuk,akár él,akár nem,akár beszélt vele,akár nem...Gondolkozz már!Hány éves vagy?16?A legundorítóbb dolog más anyját szidni..
2013. szept. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!