Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy nő...

Miért van az, hogy egy nő egyedül válalja a gyereket és még arrol se szól a gyerek apjának, hogy terhes? És megtartja a babát és megszüli? és csak x hó múlva tudatja?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 15:19
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

De miért pont szülés után jutott ez az eszébe?

Miért nem akkor amikor megtudta,hogy terhes?

2010. febr. 10. 15:51
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg sejtette, hogy a párod nem szeretné ezt a gyereket, és gondolta kész tények elé állítja. vagy azt hitte, menni fog ez egyedül is, de rájött, hogy nem.
2010. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Szerinted mit lehet tenni? Nagyon kétségbe vagyunk esve.
2010. febr. 10. 15:54
 14/34 anonim ***** válasza:
81%
Az apuka nem kötelezheti a nőt arra, h elvetesse a gyereket akkor sem, ha az első pillanattól tudott róla. Ha megcsinálta a gyereket, kötelessége gondoskodni is róla anyagilag, mindenhogy. De: szemétség a nő részéről, h csak ilyen későn szól a gyerekről, a ffinak is joga van tudni és felkészülni rá, úgy szervezni az életét (pl. az új barátnőnek tudja mondani, h ez van).
2010. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
De semmit sem tudatott velünk. Meg milyen ember az szerinted aki e-mail-ban közli ezt?
2010. febr. 10. 15:56
 16/34 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy ne is terhes, csak mondta, hogy bosszantsa?
2010. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
És nem volt tartos kapcsolat köztük, csak 20 napig tartott.
2010. febr. 10. 15:58
 18/34 A kérdező kommentje:
Egy e-mail-t küldött a páromnak, amibe ezt leírta, meg két képet is. Vitatható,hogy ő van rajta, mármint a kicsi, mert lehet, feltételezni, hogy nem is a páromé a gyerek, vagy nem is a csaj-é csak valakié.
2010. febr. 10. 15:59
 19/34 anonim ***** válasza:
56%

Volt egy kapcsolatom egy idióta pasassal. Amikor együtt voltunk, egy csomó mindenről nem tudtam. AMikor úgy volt, hogy kisbabánk lesz, kiderült, hogy milyen is igazából.

NEm akartam megfogni, mert érződött már, hogy dögledezik a kapcsolat, de mégis véletlenül úgy alakult, hogy becsúszik a baba.


Aztán elmondtam neki, erre kiderült róla hogy milyen is igazából, és én elhagytam. Ha kisbaba lett volna, akkor biztos nem vetetem el, mert abortusz ellenes vagyok, és biztos az is, hogy soha nem mondtam volna meg neki!!!!


Hogy mi lett volna x hónap múlva azt nem tudom. De abban biztos vagyok soha jobban nem utáltam volna őt!


Mindenkinek joga van eldönteni hogy mit csinál. Ez nem kétségbeesett, primitív női személyek.


Próbáld ki milyen anyának lenni, ha elhagytak, vagy ha te akarod elhagyni, benned egy pici élet indul. Amikor nem tudod , hogy mitévő legyél, de mégis úgy döntesz, hogy megtartod a babát, az lehet a legcsodálatosabb.


Amikor döntesz, hogy hát jó, akkor jöjjön a baba, majd boldogulsz valahogy, az a legjobb. És már beszélsz hozzá, és akarod. NEm a pasi miatt, nem számításból. És akkor egyszer csak kiderül, hogy mégsem...


Mielőtt ítélkezel gondold végig.

2010. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Te írtad ki tegnap is ezt (hasonló) kérdést?


Ha nem, nézz be oda is, hátha találtok valami megoldást. Sajnálom, nem lehet Neked könnyű, de hidd el a párodnak sem. Támogasd Őt és várjátok meg, hogy a nő jelentkezzen. Utána apasági teszt és majd kiderül, egyáltalán igaz-e a sztori.


Ha igen, akkor még mindig ráértek azon gondolkodni, hogy legyen. Ha Ővé a baba, nem tagadhatja meg... Soha életében nem bocsátaná meg magának. Nagyon nehéz helyzet.

2010. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!