Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan szülőt aki...

Ismertek olyan szülőt aki megbánta hogy gyereket vállalt?

Figyelt kérdés
Mi volt az ok?
2015. febr. 7. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Anyukám. Szerinte túl fiatal volt még, amikor születtem, nem tudott élni.
2015. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Apámat. :D Teljesen alkalmatlan szülőnek, ezért nagyjából csak anyám kívánságát teljesítette a "megtermékenyítéssel", aztán már csak teher voltunk mindketten húgommal, akik feleslegesen okozzák a feszültséget otthon.
2015. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

anyám.

szerinte én maga az ördög lennék ha hinne istenben és nem lenne ateista.

sokszor mondta hogy ha nem látja hogy ő szül meg saját szemével akkor azt hitte volna nem ő az anyám, annyira más vagyok mint ő.

szerinte pokollá tettem az életét, és nekem köszönhet három idegösszeroppanást.

2015. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
A legtöbb ember megbánja, még ha csak magának is ismeri be.
2015. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
3 # nem tudom milyen eletet eltel, de az anyad nem lehet egyszeru eset. Vannak olyan szulok akik a sajat kudarcaikert a gyerekuket hibaztatjak. Nem tudom az ilyen minek szul?! Tartson inkabb kutyat.
2015. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
#3 ez nagyon szomorú, h így gondolkodik anyád. nem ismerek ilyen szülőt, legalábbis aki így ki is mondta volna... szerintem aki ilyet gondol vagy mond, az éretlen a szülőségre, azért "élne" még. hozzáteszem, ugy is lehet élni, csak kicsit bonyolultabb a szervezés.
2015. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
66%

Két örökbefogadott gyerekem van, minden nap hálát adok a sorsnak, hogy anyukája lehetek két ilyen csodálatos gyermeknek.

Mindezt úgy, hogy megoldandó feladatok, problémák mindig vannak, de azért vagyok, hogy mindent megoldják, ezt vállaltam és élvezem, Nagyon boldog vagyok velük!!!

2015. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

A baratnom. Pusztan tarsadalmi elvarasbol szult(soha nem akart gyereket-nem is szerette oket).

Bar ellatta , gondozta rendesen, anyai szeretetet soha nem kapott . Meg is latszik a fiun. Utalja a noket, rossz termeszetu, es depresszios.

Sokszor mondta a baratnom, hogy ha ezt elore latja inkabb, ezerszer is...de szembe megy a csaladjaval, es nemet mondd a szulesre. Meg ha ezert le is nezi az emberek nagy resze.

2015. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Igen,mtöbbet is


Egyik esetben csak a társadalmi elvárás miatt vállalt gyerket,imádja a lányát, de sosem volt az atipik szerető szülő.. Tehá a ygereket végsősoron nem bánta meg, de belátta, hogy nekik nem kellett volna,, el is váltak egyébként a férjető( a lanya már 34 és unokák vannak)


Másik esetben a férj eröltette, válás lett, és nem is ő enveli a gyerekeket, korán volt neki, amire mar értt lett volna rá berendezkedtek úgy,mhogy az apánál vannak a gyerekek..


3. Eset.. Hát becsúszott a gyerek..tehát a vállalták azért túlzás..csak megtartották.. Korai volt..


Űgyhogy több ilyen is van..

Jól látható hogy azokban az esetekben van gond,mahol nem átgondolt, vagy nem saját vagyak alapján vállal valak gyereket..

Bár én csak ői oldalról említettem példát

2015. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem igazán megbána, de anyám. Azért szült, mert 19 éesen annyit látott, hogy a kisbabák milyen cukik. Egyébként mindig csak egy gyereket akart, de azt mondta, hogy ha akkor ott nem szül meg engem, nem lett volna gyereke. Szóval nem megbánta, csak...
2015. febr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!