Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan szülőt aki...

Ismertek olyan szülőt aki megbánta hogy gyereket vállalt?

Figyelt kérdés
Mi volt az ok?
2015. febr. 7. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

3-as vagyok. teljesen normális életet élek, sosem buktam meg, kétféle szakmám van, nem voltam börtönben soha, nem kínzom az állatokat, nem drogozok, nem dohányzom és nem iszom.

és nő vagyok, élettársam is van 6 éve és munkám is 14 éve dolgozom egy helyen.

van gyerekem is, 10 éves lesz lassan.

és nem bántam meg hogy megszültem.

anyám viszont őszintén megbánta...

vannak olyan szülők akik valóban nem alkalmasak szülőnek.

2015. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Kettőt is.

Az egyikük édesanyám. Korán házasodtak, és tartva a szokást, rögtön összehozták a bátyám (az esküvő után 41 hétre született.)

Neki ugye kell egy tesó, szóval mire 18 hónapos lett a bátyám már megszuletett a nővérem.

Hat évvel később jöttem én, majd rám 12 évvel a húgom.

Sosem vettem sértésnek, mikor édesanyám azt mondta hogy a mai eszével csak két gyereket vállalna. Nem ellenem mondta, nem rámtolta a felelősséget, hanem átadta harminc év tapasztalatát. Azt is elmondta hogy nem szülne olyan korán. Hogy mikor engem szült, 28 évesen akkor voltttényleg készenaz aanyaságra

2015. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Többet is. És mind csak azért,mert ezzel akarta megfogni a férfit,akit nem sikerült,most meg "ottmaradt a gyerek a nyakán"- ahogy ők mondják.Emiatt nevelés persze nuku.És ezekből a gyerekekből milyen felnőttek lesznek?
2015. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%

Na elküldtem véletlenül.

A másik nő aki megbánta az én vagyok.

Szinte az iskolapadból mentem szülni. Még mi is gyerekek voltunk félig és már ott volt egy baba, aki ránk volt utalva. Nem volt egyszerű, na.

Viszont ez nem a lányunk hibája. Nehéz volt, de megoldottuk. De a mai eszrmmel nem így csinálnám. 25 évesek vagyunk nemrég született a második lányunk. Rá kellett jönnöm hogy mennyire más felnőttként gyereket vállalni.

2015. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok szülni soha, tudom csodálatos az anyaság de nem vagyok az az anya típus!
2015. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!