Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyen állapotban vagyok...

Ha ilyen állapotban vagyok hajléktalanként végzem?

Figyelt kérdés

Üdv! 19 éves fiú vagyok, még suliba járok (jövőre érettségi, igen buktam).


Nincs egy barátom sem, depressziós vagyok, és nagyon félénk, visszahúzódó, önbecsülésem semmi.


A családom azt akarja majd, hogy dolgozzak meg minden, meg hogy legyen párkapcsolatom, természetesen én is akarom, de egyrészt lusta vagyok érte tenni, másrészt esélyt sem látok erre hogy nekem valaha valami sikerül, mert utálom magam és így teljesen felesleges bármi...


Úgyhogy én eldöntöttem, hogy nem érdekel már hogy mi történik velem, csak leszek és vagyok, ha a családom kitesz itthonról, amit megértek, akkor megyek. Mert tudom hogy életképtelen vagyok, és az ilyen embereket el is kéne pusztítani véleményem szerint, mert semmi értelme sincs az életüknek.


2015. febr. 8. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Szar ügy.
2015. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Hát ilyen felfogással akkor inkább már most lépj le otthonról és kíméld meg a szüleidet.
2015. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ilyen géneket kaptam, ennyi, ez jutott nekem... A keresztapám is ugyanilyen volt 25 évesen öngyilkos lett nem bírta tovább..
2015. febr. 8. 20:36
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Látom kifogásokat jól tudsz keresni, ez nem a géneken múlik.
2015. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Neked megis mi a fene bajod van??

Van a fejed felett tető, iskoláztva vagy....másnak meg ennyi sem adatik meg... te meg itt csipogsz pedig lemerem fogadni még másból is kijutott neked a jóból....A halálod napján fogod megbábbni hogy elvesztegetted az egész életeddet a makacsságoddal a kifogasaiddal...

2015. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Én is depressziós lettem, ronda is vagyok, otthagytam az iskolát is, aztán elmentem orvosi segítséget kérni aki helyretette az agyamat, visszamentem az iskolába ahol a legjobb eredményt értem el az osztályban, jelenleg munkát keresek, ami kicsit nehezebb téma, ha nem találok semmit akkor megyek tanfolyamra. Szedd össze magad. L/22
2015. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

de ha csöves leszel,nem tudsz majd írogatni gyakorira!

valami terved csak van.

2015. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

A lustaságoddal nem tudok mit tenni, de aki akar valamit az életben, akármit (család, vagyon, tárgy) az küzd érte. Nekem is vannak sz*r napjaim mikor minden összegyűlik a fejem felett.


Hallgasd meg egy párszor nekem segít: https://www.youtube.com/watch?v=OgKueg4qgAo

2015. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Bocsássatok meg! Megpróbálom összeszedni magam, csak már nagyon elkeseredett vagyok...
2015. febr. 8. 21:09
 10/16 anonim ***** válasza:
ha szeretnél valakivel beszélgetni, nekem írhatsz
2015. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!