Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyen állapotban vagyok...

Ha ilyen állapotban vagyok hajléktalanként végzem?

Figyelt kérdés

Üdv! 19 éves fiú vagyok, még suliba járok (jövőre érettségi, igen buktam).


Nincs egy barátom sem, depressziós vagyok, és nagyon félénk, visszahúzódó, önbecsülésem semmi.


A családom azt akarja majd, hogy dolgozzak meg minden, meg hogy legyen párkapcsolatom, természetesen én is akarom, de egyrészt lusta vagyok érte tenni, másrészt esélyt sem látok erre hogy nekem valaha valami sikerül, mert utálom magam és így teljesen felesleges bármi...


Úgyhogy én eldöntöttem, hogy nem érdekel már hogy mi történik velem, csak leszek és vagyok, ha a családom kitesz itthonról, amit megértek, akkor megyek. Mert tudom hogy életképtelen vagyok, és az ilyen embereket el is kéne pusztítani véleményem szerint, mert semmi értelme sincs az életüknek.


2015. febr. 8. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem te egy aranyos ember lehetsz :)

Ne aggódj, majd lesz jobb is.

Állítólag senki nem születik véletlenül a földre, bizonyára számodra is van cél, ha most még nem is látod.

2015. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Attól még, hogy kitöröltetted a válaszomat, teljesen haszontalan ember maradsz mindaddig, amíg ennyire semmirekellő módon állsz hozzá az élethez!

A válasz kitöröltetése ezen nem változtat!

2015. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Én is mindig úgy gondoltam, hogy nekem sose lesz senkim, hogy "egyedül, csúnyán és kövéren fogok meghalni egy sivatag közepén" - de láss csodát, találtam valakit aki elfogad olyannak amilyen vagyok, és mindenben támogat, jobban mint a szüleim! Csak idő kérdése, és te is megtalálod a "foltod" (zsák....), szóval nem kellene emiatt aggódnod. Én is visszahúzódó, félénk ember vagyok, nagyon érzékeny, és nulla az önbizalmam, mégis van Valaki, aki szeret.

Kitartás!

2015. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát elég nagy baromságokat irogatnak az előttem lévők, qrvára nem fordul semmi jobbra ha nem állsz fel és szeded össze magad, a jó dolgok nem azokhoz mennek akik várnak rá, nem is feltétlen azokhoz akik megérdemlitk hanem azokhoz akik megtesznek értük mindent. Olyan nincs hogy valaki életképtelen (feltéve hogy nem vagy szellemi fogyatékos és nyaktól lefelé béna), mindenki életének van valami célja, de azt nem csak megtalálni kell, hanem megteremteni. Úgyhogy hagyd abba az önsajnálkozást és kezd valamit az életeddel, 19 éves vagy alig léptél be a felnőttkorba, korai lenne feladni.
2015. febr. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 kovpet ***** válasza:
100%

Magad diagnosztizálod vagy megállapították, hogy depressziós vagy?

A depresszió egy betegség. Kapsz rá kezelést? Ha nem, akkor mitől várod a gyógyulást? A szerencsétől?

2015. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha megfogadsz tőlem egy tanácsot:


Saját magamtól jöttem rá arra, hogy akinek éppen megy a szekere az mindig okos-ügyes-tehetséges, de soha nem szerencsés. Akinek pedig éppen nem megy, az mindig "csak" egy tehetségtelen, lusta nímand, de soha nem balszerencsés. Hidd el nekem, hogy a dolgok mindig akkor válnak viccessé, amikor a szerepek felcserélődnek. A szupertehetséges hirtelen balszerencsés lesz, a balszerencsés hirtelen szupertehetséges. :D

A magányos depressziósból a társaság középpontja... te döntesz? Nem igazán. Ezt a sok motivációs bullshitet felejtsd el. Nem vákumban élsz. Rajtad kívül egy rakat tőled független esemény alakítja az életed nap mint nap... de ha nem tartasz ki, akkor honnan tudod meg, hogy milyen az életed szupertehetségesként?


u.i.: milyen családod van Neked, hogy hagytak ennyire lepukkanni (már bocs, nem sértegetni akarlak...)?

2015. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!