Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadnátok, ha a 18 éves...

Hogy fogadnátok, ha a 18 éves lányotoknak lenne egy 22 éves barátja a netről?

Figyelt kérdés
Már találkoztak élőben, de nem feküdtek le, semmi sem történt. Anya nem tudott róla, hogy találkoztam már vele, de amikor elmondtam neki, hogy szeretnék találkozni egy fiúval, nem szó szerint, de az jött le, hogy megtiltotta, hogy fiúkkal találkozzak, hogy egyáltalán legyen barátom. Otthonról sem igazán enged el, hiába kaptam tőlük saját kocsit. Nem lehetne titokban megoldani a találkozást, mivel másik városban lakik a fiú (ahová mellesleg majdnem minden héten megyek a szüleimmel). Felvetettem azt is, hogy esetleg amíg anyáék a dolgukat intézik el, addig beszélgetnék meg ilyesmi a fiúval, de anya hallani sem akar róla, mert egy kislánynak tekint. Sosem volt velem probléma, jól tanulok, nem cigizek, nem járok bulikba. Miért nem engedi, hogy találkozzak ezzel a fiúval?
2015. febr. 9. 20:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen jöttem össze az akkor 22 éves barátommal, akivel a neten ismerkedtem meg. Anya még örült is neki.
2015. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na mi lett?nekem is van egy 3 évvel idősebb baratom netről.mi bp ő egerszeg. Felnőtt ember.tudta anyum h találkozunk.azota is jóban vagyunk.én mar 29,ő 31. Már Dublinban él.családos ember lettem,két gyerekkel,de a lányunk is ismeri a srácot.valahogy szervezz egy kávét hogy találkozni tudjanak..
2015. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!