Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a következő...

Mit tennétek a következő helyzetben: 3 éve elváltam, s most kiderült, hogy a legjobb barátnőm, akivel minden nap együtt is dolgozom, már régóta együtt van vele? Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 11:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, ahogy írjátok, ez egy nagyon kényes kérdés! Kb időben összejön az Ő tizenéves kapcsolatának vége az én válásommal. Az ő exe engem akkor győzködött, hogy nekik viszonyuk van. Én tűzzel-vassal védtem a barátnőm, sőt! Kiálltam érte, segítettem. Aztán nemrég már nem voltak olyan óvatosak.... Azt utálom a legjobban, hogy én "kiadtam" magam,nagyon bizalmas és kitárulkozó voltam, hisz a barátnőmnek meséltem... Ez most kicsit kínos. Természetesen azt felfogom, hogy a volt férjem úgy alakítja az életét, ahogy neki jó. Nincs is ezzel baj. De ha a barátnő hozzájárult a válásunkhoz, az már nagyon fájdalmas. Ha később jöttek össze, a barátomtól elvárhatónak érzem, hogy ha kínos is, de elmondja hogy nem tehet ellene, jól érzi magát vele, és szeretnének együtt lenni! Akkor talán nem érzem magam ilyen megalázottnak! Akkor se tetszett volna, de feldolgozom, s egy újfajta alapokra tudom tenni a barátságot. A magyarázat úgy is az lesz, hogy engem akartak kímélni!

Őrült nagyot csalódtam, s ez kegyetlen érzés! 15 éves barátság...

2010. febr. 12. 07:59
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát, az durva, hogy megosztod vele az érzéseidet, és nem szól, hogy együtt vannak. Ultragáz. Most mi van?
2012. júl. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez... nagyon durva. Mi történt azóta?
2012. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%
Nyugtáznám, hogy mekkora szar alak, és levegőnek nézném a továbbiakban. Nemhiszem megértő tudnék lenni ilyen esetben.
2013. márc. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem mar nem lenne a baratnom.Javaslom, hogy szakits meg vele minden kapcsolatot.Hazi nyulra nem lovunk!!!!Alap!!!!
2013. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!