Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A legjobb barátnőm kezét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm kezét megkérte a barátja. Még fél éve sincsenek együtt, s nyáron feleségül akarja venni a pasas. Mit tegyek, hogy lebeszéljem?

Figyelt kérdés

A baj ott kezdődik, hogy a barátnőm 21, a barátja pedig jóval öregebb, 59 éves. Eleinte csak testi kapcsolatnak indult a dolog, aztán állítólag szerelmesek lettek. Azt látom, hogy a barátnőm nem gondolta jól meg ezt a dolgot, csak ehhez a pasashoz menekült az előző -valóban elég viharos- kapcsolata után. A szülei még nem tudják, mert fél elmondani nekik, de egy biztos,már be is jelentkeztek az anyakönyvvezetőhöz.

Próbáltam lebeszélni, de megsértődik, hogy nem örülök a boldogságának. Teljesen megváltozott..Pedig nagyon értelmes lány, 2 egyetemre jár párhuzamosan..Ti mit tennétek a helyemben? Köszönöm a válszokat.


2009. ápr. 14. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
ne szólj bele mások életébe mert aztán te leszel a rossz. ha szeretik egymást ha nem, ahoz neked semmi közöd. ha a csaj megégeti az újját, majd tanul belöle. hiába akarod megvédeni akkor sem fog rád hallgatni. és csak össze fog veled veszni ha igy folytatod. ha igazi barátnö vagy, csak annyit tehetsz hogy mellette leszel jóban rosszban
2009. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Azt mondanam a baratnomnek, ha o lenne ebben a helyzetben, hogy ok. hogy ilyen nagy korkulonbseggel szeretett bele valakibe, de konyorgom, ne hazasodjon vele meg ossze!!!

Eloszor is meg tanul, fejezze be az egyetemeket, szerezze meg a diplomait!

Utana keressen maganak munkat.

Igazabol meg az egyetem utan is fiatal lesz, probaljon meg elni, es nem lekotni magat azonnal a fozmostakaritas-al.

Aztan az egyetemi evei alatt nyugodtan legyen az idosebb ffi-val, elvezze vele az eletet.

De ne menjen hozza, meg ne!!! Ezt probald neki megmondani.

Mennyivel lesz boldogabb, ha alairjak a papirt, es ferj-feleseg lesznek? Minek sietni ennyire? Nem is ismerik meg egymast igazan. A korkulonbseg oriasi, ami a kesobbiekben sok problemat okozna neki.

De ha o most bolog, ok. csak ne menjen hozza a baratjahoz, mert minek?:) Raer o meg arra kb. 9-10 evig.

2009. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

én is 21 vagyok. a férjem 38. és nagyon jól megvagyunk egymással. van egy fiunk. és nagyon szép az életünk. én folytatom a tanulmányaim. és 17 év korkülömbség nem okoz nekünk gondot.

de már a 38 év korkülömbség marha nagy, és nagyon eltérö lehet a gondolkodásuk.

látom lepontoztak azért amit mondtam. pedig csak az igazat mondtam. mert minél jobban bele szólsz a bnöd életébe, annál jobban nem fog rád hallgatni söt el fogod vesziteni. a szerelem vakít. ahogy az elöttem kommentelö írta, lehet hogy rá tudnád beszélni hogy még ne menjen hozzá. ismerjék meg egy kicsit egymást. de nem hiszem hogy ennél többet tudnál tenni

2009. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Én szintén azt tanácsolom,hogy ne szólj bele a barátnőd életébe.Tanácsot persze lehet adni és a véleményedet is elmondhatod,de aztán hagyd,had döntse el ő,hogy mit kezd az életével. Inkább legyél mellette,bárhogy is dönt. Hisz erre valók a barátok..Ha rosszúl dönt,akkor tudni fogja,hogy rád kellet volna hallgatnia,de ha bejön neki és boldogok lesznek,akkor örülhetsz vele együtt.
2009. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Valóban nehéz megállni,de muszáj leszek és nem szólok bele az életébe...Persze össze kell szorítanom a fogamat, mert 15 éve ismerem a barátnőmet, s pontosan látom, hogy ennek a dolognak mi lesz a vége..

Azzal semmi bajom, hogy a pasi ilyen idős, s hogy a fiai idösebbek a barátnőmnél..mindenki úgy élvezi az életét ahogy neki jól esik..De az esküvő.Már most gondokba ütköztek a gyerekkérdésnél, ugyanis a barátnőm családpárti, de ugye a párja már nem akar gyereket. Aztán azt mondta, lehet gyerekük, ha a barátnőm annyira szeretné...Ő viszont csak kb 4-5 év múlva tervezné..

Féltem, hogy egyedül marad a gyerekkel, hiszem valljuk be, örökké senki sem él...

2009. ápr. 14. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

miért olyan fontos nekik a házasság? erre adtak magyarázatot, vagy te rákérdeztél? most nem azért írom, h "próbáld meg te is megérteni, ha elmondják, lehet, h te is meggondolod magad", csak érdekelne, h ők erre mit mondanak. Egyszerűen, minden hátsó szándék nélkül kérdezd meg, h miért olyan fontos nekik az esküvő.

A válasz tükrében már könnyebb gondolkodni.

2009. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze nekem is ez volt a kérdésem rögtön. Elég egyszerű választ kaptam. Mert szeretik egymást, s egy felsőbb szintre szeretnének lépni. Mert ha házasok, akkor mindenki komolyan veszi őket, s nem néznek rájuk furcsán a nagy korkülönbség miatt. Ők nagyon komolyan gondolják ezt. A pasas gyerekei pedig csak röhögnek ezen..

Meg fogja bánni...Elmúlik a lila köd és akkor mit csinál? Otthon fog ülni, mert ez a pasas sehova nem mozdul ki..elég különc..egész nap csak fest...

Szörnyen tehetetlennek érzem magam..

2009. ápr. 14. 22:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos egyetértek azzal amit az előttem írok mondtak nem tudsz beleszólni az életébe és minnél jobban próbálod annál jobban a pasas malmára hajtod a vizet! Ellenben kis trükkökkel megmutathatod neki milyen a másik oldal milyen ellen példák vannak és hogy mennyi minden változik meg egy házasság után. Én kérdezném folyamatosan hogy mit gondol pl. a pasas miért akarja feleségül venni ha nem akar már gyereket? És ha csak egy papíról van szó akkor miért olyan fontos? Hiszen telejsen megváltozik az élete! Akkor már kötelességei vannak és felelősséggel tartozik az "ura" mosott gönceiért is!(persze nem csak ezért) Szervezz közös progikat és figyeldd őket nem kell áskálódni csak figyeldd meg őket és a barátnődet! Nem tudom miylen típus de vidd el csak őt és mutasdd meg miről kéne lemondani( nem a pasizásra gondolok, hanem a gondtalan diákévekre)! ne légy erőszakos és ha mégis hozzámegy állj mellette mert szüksége lesz rád!
2009. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!