Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nálatok beteg a gyerek, de...

Ha nálatok beteg a gyerek, de az egyik szülőnek programja van, akkor lemondja a programot?

Figyelt kérdés

Ovis gyerek, egyszerű ovis betegség: láz, bágyadtság, torokfájás.


A másik szülő természetesen a gyerekkel van végig.


2015. febr. 12. 09:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ milyen program.
2015. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik szülő vele van, és nem közös program lett volna, akkor miért kellene lemondania? Tehát: nem.
2015. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Semmi extra, összeülés, beszélgetés a barátokkal.
2015. febr. 12. 09:27
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha családi program lett volna akkor igen, de egyébként nem. A lényeg hogy az egyik szülő a gyerekkel legyen.

Engedni kell egymást töltődni

2015. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene lemondani? Ha beteg a gyerek, akkor mindketten otthon maradtok vele? Szerintem, ha egyikőtök a gyerekkel van, és el tudja látni normálisan, az pont elég.
2015. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%
Nalunk volt, mar , hogy lemondtam, volt hogy elmenetm. Nalunk is "csak" ovis betegsegek vannak, de attol fugg mi. Ha lazas termeszetesen nem megyek sehova, de en az anya vagyok es elnezeset lehet, h lepontoztok, de a gyereknek ilyenkor az anyjara van szuksege leginkabb, nalunk szereti a gyerek az apjat, nem is masodlagos szulo, de en vagyok neki az elso, velem volt tothon 3 evig...sorry ez az igazsag. Volt hogy ' csak az orra folyt akkor elmentem munkahelyi vacsorara. Mivel en nagyon onallo vagyok es nem hivogatom a ferjem 5 percenkent es egyedul is el tudom latni a beteg gyereket, forditva tobbszor elofordult, h nem hisztiztem ha kesett este. hozzateszem nagyona ttol fugg hogy milyen allapotban van a gyerkoc. Nyaron majdnem 40 fokos laza volt a 4 evesemnek, na akkor hivtam mindenkit panikolva mit csinaljak, amikor a nurofen mar nem segitett.... beszeljetek meg.
2015. febr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem valami komoly betegség, akkor nem.

Nem lesz semmi gond, ha pár órára nincs vele mindkét szülő, hanem az egyik.

Meg egyébként is, ha beteg, akkor pl. férjem dolgozik, én táppénzen otthon. Akkor sem vagyunk vele folyamatosan ketten.


Ha valami komolyabb betegség, akkor azért jó ha ott van, ha pl. gyorsan indulni kell orvoshoz, kórházba.

2015. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%
Anya otthonmaard a beteg gyerekkel, apa meg elmegy sorozni. tok normalis. Ha megis menni kene korhazba, autoba se tud ulni ittasan.
2015. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

"Anya otthonmaard a beteg gyerekkel, apa meg elmegy sorozni. tok normalis. Ha megis menni kene korhazba, autoba se tud ulni ittasan."


Ekkora baromságot. Egyrészt ha véletlenül kórházba kell menni (mondjuk miért kellene egy torokfájással?), akkor anyuci nem tud vezetni? Vagy anyukát annyira leköti a főállású ősanyaság, hogy a vezetés már nem fér bele a pánikolás mellett? Arról nem is beszélve, hogy nem mindenkinek van ám autója. Végső esetben meg mentőt is lehet hívni, bár mondom mégegyszer, a kérdésben "egyszerű ovis betegség"-ről volt szó. Engem sem vittek a szüleim kórházba, ha belázasodtam, és még mindig élek.


Egyszerűen fel nem foghatom, hogy miért kellene mindkét szülőnek a beteg gyerek mellett ülnie. Attól hamarabb meggyógyul vagy mi?

2015. febr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy anyaként, biztos lemondanám a baráti összejövetelen való részvételt. Inkább maradnék a gyerekemmel.
2015. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!