Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor párkapcsolatban vagyok, mindig bizonytalanságban érzem magam, félek hogy a másik meggondolja magát és nem kellek többé neki?

Figyelt kérdés
Amikor meg egyedül vagyok, akkor sokkal magabiztosabb és jobb arcnak érzem magam. Létezik egyáltalán olyan kapcsolat, ahol teljesen meg lehet bízni a másikban? :s

2014. dec. 27. 01:10
 1/6 RRR ***** válasza:

önbizalomhiány

néha akad

2014. dec. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Soha nem lehet megbízni teljesen a másikban. Ezt a dolgot el kel engedni és nem is foglalkozni vele. Sajnos nagyon sok kapcsolatról tudok az ismeretségi körömben, ahol látszólag dúl a szerelem. Összeköltözés, kisbabatervezés stb és eközben félrelép valamelyik fél. És furcsa mód nem a férfiak vannak ezen a téren előrébb :)
2014. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Több okból is fakadhat...

1. önbizalomhiány

2. megfelelési kényszer

3. a párod nem érezteti eléggé, hogy mennyire őrülten fontos vagy neki, és ha ez hiányzik könnyen kialakul az első két opció.

2014. dec. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az első az elég hülye kérdés, mert azt csak te tudhatod...

Igen, létezik, anyámék megbíznak egymásban.


De ha ezt észrevetted minek neked kapcsolat?

Én is ilyen vagyok, lehet exemnek köszönhetem, de az is lehet, hogy nem. Nincs már jó ideje barátnőm, és még mindig úgy vagyok vele, hogy egyáltalán nincs is szükségem rá. Még minimum 5-10 évig.

2014. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem bennem lehet egyedül megbízni ilyen szempontból.
2014. dec. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezért nincs barátnőm. Bármikor megtetszik valaki az utcán, az első gondolatom, hogy úgyis talál majd nálam jobbat. Ez meg is alapozza az oda nem menős hangulatomat.


Bár nem igen érdekel, eddig is jól el voltam nők nélkül, ezek után is megleszek valahogy!


26F

2014. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!