Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Esetleg van más is rajtam kívül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg van más is rajtam kívül?

Figyelt kérdés
A barátomat amióta ismerem, picit olyannak tartottam, aki sunyul és valahogy mindig egy rossz megérzésem volt vele kapcsolatban (ne kérdezzétek a rossz érzés ellenére miért jöttem vele össze, szeretem). Eleinte nem nagyon bíztam benne és sok vitánk volt ebből, majd rájöttem, hogy végülis miért vagyok bizalmatlan, okom végülis nincs rá, csak egy rossz érzés. Úgy voltam vele, hogyha el is jár bulikba, biztos nem csinál hülyeséget. Viszont egyre többet lóg egy barátjával, aki túlzás nélkül heti 3-4 csajon átmegy és ennek nem örülök. A bizalmam ott ingott meg, amikor megint vele bulizott és írt nekem, hogy találkozunk a lakásban? Nem is értettem, mert amúgy is hazafelé együtt mentünk volna, de lakásról szó sem volt, aztán a végén nem együtt sikerült hazamennünk mert elfelejtette, hogy velem valamit megbeszélt. Lehet én reagálom túl és részeg volt, de azóta alig van nemi életünk, mintha neki ez nem is hiányozna, bár sokat nem is találkoztunk, de már magától fel sem hozza.. Én reagálom túl vagy lehet, hogy van valakije?

2014. dec. 25. 22:13
 1/2 To7ka ***** válasza:
Igen, valószínűleg. Már az se teljesen normális, hogy nélküled jár el állandóan bulizni egyértelműen olyan emberekkel, akikkel csajozni jár az ember. Ha ilyen érzéseid vannak, hallgass rájuk. Egy kapcsolatban hasznos ha minden téren jól érzed magad, és működik a bizalom, a leírásodból erre meg tényleg nem sok okot ad...
2014. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sztem véresre csal téged.

Am, h bírsz együtt lenni vkivel aki piál???

Minden egyes részegség... bleee.

-.-"

18F

2014. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!