Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a mi családunk annyit, úgy szokott veszekedni, mint a Győzike show-ban?

Figyelt kérdés
Szinte mindennaposak a viták, meg a veszekedések, általában a legapróbb dolgokról, de nagyon gyorsan meg tud változni a hangulat otthon. Van, hogy mindenki mondja hangosan a magáét, veszekszik, és negyed óra múlva már minden normális. Ez az olaszokra, meg a bulgárokra jellemző. Más családok mindig olyan szépen, harmóniában megvannak, csak a miénk ilyen?

2015. febr. 16. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Az nem normális, hogy nézitek a Győzike show-t...
2015. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ti néztétek azt az agybutító győzikét? Gondolom most azt hiszed ez normális viselkedés. Pedig nem az.

Mellesleg nem tudom honnan veszed, hogy az ilyen napi szinten állandó veszekedés, kiabálás az olaszokra/ bulgárokra jellemző, mert ez nem igaz.

Kint élek Olaszországban lassan 20 éve. Nagyon sok olasz családot ismerek, és ahol ilyen ordibálás van azt a családot ugyanúgy nem tartják normálisnak mint otthon. Nem jellemző sehol sem ez az ordenáré viselkedés. Így csak a cigányok viselkednek.

2015. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nézzük a Győzike showt? Mi meg Németországban élünk, és ismerek olaszokat, és bulgárokat, akikre ez jellemző. Persze vannak kivételek, de minden nép más vérmérsékletű. A németek nyugisak, szerények, és udvariasak, de azért itt is vannak bunkó emberek.
2015. febr. 16. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nézed a Gy. show-t akkor honnan tudod hogy ordibálás van benne? :D
2015. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És te honnan tudod? Régen biztos láttam a műsorajánlót, vagy kíváncsiságból belenéztem pár percig egy részbe. Szerintem a legtöbb magyar tudja, hogy ebben a műsorban sokat veszekednek.
2015. febr. 16. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem nézem a "Győzitek sót", de tudom miről írsz. A férjem családja pont ilyen: egy beszélgetés általában azzal kezdődik, hogy letarolják egymás haját az üvöltéssel, majd szépen lenyugszik a beteg, és normál hangnemben folytatja. :-D Ez valójában nem veszekedés, csak egy habitus, amikor azt hiszi, hogy attól van igaza, ha hangosabban beszél.

Én már megszoktam, sőt kicsit átvettem, és amikor hazamegyek a saját, nyugodt hangvitelű szüleimhez, guvadt szemekkel néznek, ha megemelem a hangom, mert sajnos kicsit rám ragadt. Igazából nem tudom, hogy melyik a normális, mert sokszor idegesít a férjem családja az örökös "jólmegmondommal", de ellenben a sajátom is a túlzott hallgatólagosságával, mert azt meg nem érzem őszintének.

2015. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!