Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normalis, ha kikeszulok a...

Az normalis, ha kikeszulok a sajat csaladomtol?

Figyelt kérdés

Egyszeruen honapok ota hullamvolgyben vagyok, semmi nem akar sikerulni. Munkahelyem nincs, es egyszeruen nem talalok. (szoval aki azzal jonne, hogy aki akar, ugyis talal, az inkabb ne is farasszon, megvan amugy is a magam baja). Igaz barataim sincsenek, akikkel elmehetek barhova, parom sincs, es soha nem is volt, amibol az kovetkezik, hogy folyamatosan itthon ulok, olvasok, tvzek, probalok kreativkodni.

Erre meg a csaladom is nap, mint nap belemrug, hogy jaj, de jol megy sorod, ha ruhat veszek a felrett penzembol, mivel jol esik, ha talalok egy olyan ruhat, ami jol all, akkor folyamatosan szivatnak, hogy miert hova akarod felvenni, ki se lepsz a hazbol. Ha eszek valamit a hutobol, amit nem nekem vettek, hanem azert, mert a hugom kisirta maganak, azzal allnak nekem, hogy miert eszel belole, nem neked lett veve.

Ha csialok valamit, akkor ott allnak es folyamatosan beleszolnak, hogy ne ezt tegyel bele, az azzal nem finom...

Ha azt mondom, hogy valahogy szeretnem a szobamat atrendezni, felfrissiteni, akkor azzal jonnek, hogy soha nem lesz penzed, minden penzed el fogod kolteni ilyen haszontalan dolgora.

Tudjak, hogy bant, hogy mas velem egykorunak jo munakelyet sikerult talalni, nekem meg nem megy megint, es megis minthogy azt neznenek, hogy ne rugjanak belen, nap mint nap szivatnak. Arrol nem is beszelve, hogy csoddalkoznak, hogy milyen ideges vagyok.

23l


2015. jan. 29. 14:28
 1/4 anonim válasza:
merre lax?
2015. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
küldesz egy képet?
2015. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, ne figyelj rájuk mikor ilyenek, majd abbahagyják ha felfogják h nem érdekel a véleményük. Barátaid h h nincsenek? Én se vagyok egy nagy társasági ember, de van 1-2 közeli barátom, akivel meg tudom beszélni a problémáimat. Szerintem neked is szükség lenne egy ilyen emberre.
2015. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Külföld.

Másik város.

A lehető legrosszabb munka, amit még megfizetnek, és amit senki nem akar csinálni- csak egy hónapig, hogy legyen pénzed.

Online munka- van néhány normális.

Online tanfolyam: coursera.com-on például.

Eladod a kreatívkodásod termékeit.

Elköltözöl, bérelsz egy szobát valahol, ahol munka is van.

Viszonylag magasról, nagyjából hígan, spirális alakban sz*rd le, mit mondanak.


ÉBREDJ FEL ÉS ÉLJ!

2015. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!