Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ra anyuekat,...

Hogyan vegyem ra anyuekat, hogy megengedjek?

Figyelt kérdés
Eloszor is elnezest, de nincsenek ekezetek a billentyuzetemet. A lenyeget meg lehet igy is erteni. Remelem. Na az a helyzet, hogy nagyon megtetszett egy gyuruora. Meg is mutattam anyueknak, akik szepen fogalmazva probaltak lebeszelni rola, csak mert nekik nem tetszik. Hiaba gyozkodom oket, ok csak a sajatjukat hajtjak, nem erdekli oket az, valojaban mit is szeretnek en. Mondtam nekik, hogy most ez a divat, meg hogy nekem nagyon tetszik, meg a sajat penzembol vennem, nem akarnak raallni... Segitsetek! Tudtok valami jo taktikat, amivel ravehetek oket a megvasarlasra? Koszi elore is.

#gyuruora #ravenni oket
2015. febr. 16. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sajat penzedbol venned akor nem ertem mi a problemad. Elmesz szepen a boltba es megveszed.
2015. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz mostanában névnapod, szülinapod? Kérhetnéd ezt tőlük ajándékba.
2015. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Epp az, hogy internetrol rendelnem... Es am nem lesz se szulinapom, se nevnapom a kozeljovoben, szoval nincs mire fognom.
2015. febr. 16. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:
De a sajat penzedbol miert nem veheted meg? Azert a sajatod nem? Te se mondod meg nekik ok mire kolthetnek. Hany eves vagy?
2015. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy ajándékba kéred, vagy mész és megveszed. Mi ebben a probléma?
2015. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utólag láttam hogy neten rendeled. Rendeld. Fizetsz készpénzben, és te veszed át. Ennyi.
2015. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
15 vagyok es nem akarok titokban csinalni semmit, ha egyedul rendelnem, anyuek kiakadnanak...
2015. febr. 16. 20:07
 8/12 A kérdező kommentje:
Valami jo taktika kene, hogy meggyozzem a kacifantos szuleimet.
2015. febr. 16. 20:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor meg tényleg marad hogy kéred ajándékba, meg mást se halljanak tőled, csak azt :D

Nálam az első kutyámnál volt ez, két évig könyörögtem mire kaptam egyet :D

2015. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Majd valamit kitalalok. :) Jaj, azert en nem akarok ket evig konyorogni egy gyuruoraert. :D
2015. febr. 16. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!